Xticaret Nedir? Xticaret Hakkında

Xticaret

xticaret-1Xticaret ürün sahipleri ile satış ortaklarını buluşturan satış ortaklığı platformudur. Türkiye’nin ilk ve en büyük satış ortaklığı platformu Xticaret açılışından itibaren çok hızlı bir büyüme katetti. Ürün sahipleri ürünlerini xticaret’e ekleyerek binlerce satış ortağı bulabiliyor.

Xticaret Nasıl İşler?

Ürün sahibi xticaret’e ürününü ekler satılması istediği fiyatı ve satış ortaklarına verilmesini istediği komisyonu belirler. Örneğin; İngilizce Almanca Dil Kursu eğitim seti xticaret’e 100TL ye satılması için eklendi ve satış ortaklarının satması halinde %50 komisyon verilmesini istedi. Xticaret(Tıkla Üye Ol) platformunda bulunan her satış ortağının her ürün için referanslı bir linki var. Örneğin; http://www.xticaret.com/xticaret/?12_11228 bu link üzerinden satılan her üründen %50 komisyon kazanırsınız.

Aşağıdaki video ile xticaret’i tam olarak öğrenebilirsiniz.

Xticaret sayesinde internetten ciddi anlamda paralar kazanabilirsiniz. Xticaret üzerinden sermayesiz bir şekilde nasıl para kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız size Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini tavsiye ederim.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir