Para Kazanma Yolları 2 Web Site Açarak

web site açarak para kazanmaWeb site açarak para kazanma yöntemi başta yatırım yapmanızı gerektiren bir iş olabilir bazı durumlarda. Fakat projenizin eşi benzeri yoksa ve gerçekten aklınıza yatan bir iş üzerinde yoğunlaşacaksınız ciddi anlamda getirisi yüksek bir işe dönüşür. Açacağınız sitede sadece kendi ürünlerinizi satarak yada reklam alanlarını kiraya vererek güzel bir ek gelir sağlarsınız.

Bir web sitesi kurmak bir çok kişinin düşündüğünden çok daha kolaydır. Kod ezberlemeden yada bir web tasarım kursunda 1 yılınızı harcamadan sadece 3 günde kendi web sitenizi kurabilirsiniz. Piyasada yüzlerce script var bunların bazıları 100TL gibi makul ücretlerden satılmakta bazıları ise ücretiz olarak verilmektedir. Web site kurma aşamasında takıldığınız her noktada script aldığınız kişi size yardımcı oluyor yada parasını yollarsınız size anında web sitenizin kurulumunu yaparak yönetim panelinizi veriyor. Yani size sadece sitenizi yönetmek kalıyor.

Affiliate marketing yani Türkçe’si ile satış ortaklığı sistemi size ilk etapta çok ciddi paralar kazandırabilir. Pazarlamak istediğiniz ürünlerin kategorisine göre bir site açarak zamanla sitenizi içerik ile doldurup bir süre sonra günlük 1000 ziyaretçi almaya başladığınızda güzel paralar kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı sistemi internet üzerinden başkalarını ürünlerini pazarlayarak komisyon kazandığınız bir sistemdir. Seçtiğiniz kategoriye bağlı olarak bi iş size ciddi paralar kazandırabilir.

Bu sektör binlerce hatta on binlerce kişiye çok büyük bir gelir kapısıdır. Kendi web sitenizi kurarak yapabileceğiniz en ideal iş satış ortaklığı sistemi olduğunu düşünüyorum. Bu sektörün en güzel yanı da çalıştıklarınızın karşılığını fazlası ile alıyorsunuz. Örneğin 2 yıl boyunca bu sektör için bir web sitesi hazırladınız ve içeriği mükemmel olduğunu düşünün kişiler o kategoride aradığı her şey sitenizde mevcut. Bunu Google çok sevecektir. Bir yandan da sitenize SEO dediğimiz yani arama motoru optimizasyonu yaptığınızda belirlediğiniz hedef kelimelerde siteniz arama motorlarında üst sırada çıkacaktır. Buda doğrudan sitenize yoğun bir ziyaretçi trafiği sağlar. Kısacası ne kadar fazla ziyaretçi o kadar fazla para gözü ile bakabilirsiniz. İşte işin en güzel yanlarından biride tam bu aşamada başlıyor. Sitenizi bu aşamalara getirdikten sonra haftada sadece 1 saat bile siteniz ile ilgilenseniz kazançlarınız katlanarak büyümeye başlar.

Satış ortaklığı sistemi hakkında daha detaylı bilgi almanız için size Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini öneriyorum. Bu eğitim setinde satış ortaklığı sistemi A’dan Z’ye tamamı ile anlatılmıştır. Hangi ürünleri pazarlamalısınız? Hangileri daha fazla kazandırır? Web sitesi nasıl kurulur? Kurduğunuz web sitesini arama motorlarında nasıl yükseltirsiniz? Bütün bu soruların cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizde internetten para kazanmak için bir adım atmak istiyorsanız Kazanç Teknikleri eğitim seti ile başlamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Anket doldurarak para kazanmayı anlatan 47TL karşılığında satılan e-kitap Kazanç Teknikleri eğitim setinin yanında bonus olarak verilmektedir. Bu eğitim seti sayesinde web site kurararak kurduğunuz web site üzerinden nasıl para kazanacağınız hakkında en kapsamlı bilgileri vermektedir. Bu işten kazandığınız paraları görünce bu zamana kadar internetten boşa harcadığınız zaman için kendinize kızacaksınız. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019