Kolay Para Kazanma

internetten-kolay-para-kazanma-yollari-1

Kolay Para Kazanma Yolları

İnternetten günde sadece 1 saat çalışarak her ay 5000TL para kazanmak ister misiniz? Bu soruya cevabınız evet ise yazımın devamını okuyun. Yurtdışında 10 yılı aşkın süredir binlerce insana binlerce dolar para kazandıran bir sistemi anlatmak istiyorum. Evet yanlış duymadınız günde sadece 1 saatinizi ayırarak ayda 5000TL kazanabilirsiniz.

kolay para kazanma
Kolay Para Kazanma

Bu işin adı Affiliate Marketing yani Türkçe’si ile Satış Ortaklığı sistemi. Bu sistemde internet üzerinden başkalarının ürünlerini satarak satış başına komisyon kazanırsınız. Üstelik satış başına kazanacağınız komisyon bedeli %40 ile %75 arasında değişmektedir. Evet yanlış duymadınız bu sektörde ürün sahibinden fazla para kazanabilirsiniz. Bunun sebebi pazarladığınız ürünlerin %99’u dijital üründür. Yani program, kurs vs gibi ürünlerdir. internetten-kolay-para-kazanma-yollari-1
Bu tarz ürünlerin kargo masrafı, depo masrafı, maliyeti olmadığı için ürün sahipleri ürünlerinin çok satılması için satış ortaklarına yüksek komisyonlar verirler. Ve bu ürünleri internetten pazarlarken kimse ile irtibata geçmeden, iletişim kurmadan ürünleri satabilirsiniz. Bu işe başlamak istiyorsanız size Orkaplus(Tıkla İndir) eğitim setini tavsiye ediyorum. Bu eğitim setinde satış ortaklığı sistemi en ince detayına kadar anlatılmıştır. Pazarlayacağınız ürün seçilir?, Ürün seçerken nelere dikkat edilmeli?, Hangi ürünü nasıl pazarlarız? evet bu tarz bütün sorularınızın cevabına Kazanç Teknikleri eğitim setinde bulabileceksiniz. Bu sektör yurt dışında binlerce kişi tarafından 10 yılı aşkın bir zamandır insanlara para kazandırıyor. Satış ortaklığı sistemini bir pasta düşünün bu pastadan alacağınız en küçük dilim bile sizi zengin etmeye yeter. İnternetten kolay para kazanma yollarının başında gelen yöntemi tanımış oldunuz.

Siz böyle bir işin olduğunu belki yeni duydunuz ama geç kalmış sayılmazsınız. İnsanlık olduğu sürece alışveriş yapılacak ve bu alışverişlerin büyük bir kısmı son yıllarda internet üzerinden gerçekleştiğini biliyorsunuzdur. Böyle bir işin olduğunu öğrendikten sonra internette boşa harcadığınız her dakika için üzülebilirsiniz. Sizde internetten para kazanmaya başlamak için bir adım atın bu sektörü en iyi anlatan eğitim seti Orkaplus ile başlayın.

Soner Aksoy hakkında 570 makale
1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

16 yorum

  1. Bu işi yapan arkadaşlardan ricam iş hakkında bilgi verirmisiniz. Bu işi yapmak için anket kazançları eğitim paketinimi almak zorundayız. Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Serap hanım anket doldurarak para kazanma isteyen arkadaşlara bu işe hızlı başlayabilmeleri için Anket Doldur Para Kazan(Tıkla İncele) eğitim kitabını tavsiye ediyoruz. Anket işinde önemli olan nokta zamanında ödeme yapan güvenilir şirketleri bulmak. Bu kitapta uzun araştırmalar sonucu toplanan 250 adet anket şirketi mevcut. Sizin işe hızlı başlayabilmeniz için bütün aşamalar resimli olarak aşama aşama anlatılmış.

  3. Bu anket doldur para kazan işi aslında çok güzel kazandırıyor. Ama sağlam sitelerle çalışmak lazım. Hem güvenilir olmalı hemde günlük en azından 2-3 anket yollamalı.
    Bu şekilde 15-20 siteye üye olursanız günde en azından 4-5 anket gelir. Buda günlük 40-50$ para demek. Abimin eşi akşama kadar farmville oynardı şimdi bu işe kaptırmış kendini 6-7 siteye üye olmuş, açmış anketleri akşama kadar anket dolduruyor.
    Büyük anket şirketleri ile çalışmak gerekir. Yani büyük araştırma şirketleriyle çalışan anket siteleri bulmalısınız. Benim bu işte bildiğim en iyi liste anketnakit.com sitesinde.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*