İnternetten Para Kazanma – Ders 4

Network Marketing

network marketing
network marketing

İnternetten para kazanmanız için yapmanız gerekenlerden biri network marketing sektörü ile uğraşmaktır. Network marketing sistemlerinin geneli için konuşmak gerekirse çalışan insanlar bu işten çok güzel paralar kazanıyor. Fakat arada bazı üçkaatcı firmalarda türeyebiliyor. Bu yüzden network marketing içine girerken dikkat etmeniz gerekenlerden bazı kuralları;

  • Şirketin büyüklüğüne dikkat edin.
  • Şirketin yasal bir şekilde vergi ödeyip ödemediğini kontrol edin, araştırın.
  • Sistemin işleyiş mantığı kafanıza yatarsa o network marketing şirketine girin.

Bu güne kadar tanıdığım 6 tane Türkiye tabanlı network marketing firmasının  4 tanesi kapattı. 2 Tanesi hala faliyette fakat 1 taneside kapatmak üzere olduğunu duydum. Şirketler hakkında isim vermiyorum. Zaten network marketing ile ilgilenen arkadaşlar bu firmalar az çok kafasından geçiyodur.  Bu yüzden tavsiyem yukarıdaki 3 maddeyi kontrol etmeden kesinlikle bir network marketing ağına katılmanızı önermiyorum. Eğer benim şahsi fikrimi soracak olursanız network marketing sektöründe çığır açan bir firma var Lyoness bu firma ile alakalı yazımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir