İnternetten Para Kazanma Yolları 2015

İnternetten Para Kazanma Yolları

internetten-para-kazanma-yollariSon yıllarda internetten para kazanmanın yolları arttı. Sizlerinde tahmin edebileceği gibi telefon ve tablet kullanımları artması ile yep yeni bir para kazanma sektörü mobil kazanç ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıllarda tavsiye ettiğimiz iki sektör internet kullanımı artması ile birlikte çok daha hızlı bir yükselişe geçti. Anket firmaları yeni ürünler çıkarmadan önce piyasanın nabzını ölçmek için anket firmaları aracılığı ile anket kazançlarını çok daha arttırdı. Anket doldurarak para kazanma hakkında daha detaylı bilgi için “Anket Doldurarak Para Kazanma” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Evinden ek gelir sağlamak isteyenler için tavsiye edebileceğim bir iştir.

Tavsiye olarak gösterdiğimiz ikinci bir iş ise satış ortaklığı işidir. Satış ortaklığı işi ile her ay düzenli bir gelir sağlamanız mümkündür. Anket doldur para kazan işine göre biraz daha uğraş gerektirir. İnternetten satılan ürünlerin satışlarına aracı olarak kazanç sağlarsınız. Örneğin; Zayıflama ürünü için size özel bir referans linki sağlanır. www.zayiflamaabcurunu.com/ref=kullaniciadiniz bu şekilde bir link üzerinden müşteri yönlendirip satış başına komisyon kazanabilirsiniz.

Tabi ki bu işlemde önemli olan nokta doğru müşteri kitlesini doğru şekilde satış sitesine yönlendirmektir. Web site açarak web sitenizi hedeflediğiniz kelimelerin Google aramalarında üst sıralarına çıkararak yani bu işlemin adı SEO yaparak doğru müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Fakat SEO işlemi kapsamlı bir iştir. Web sitenizi üst sıralara çıkarmak eğitimsiz bir şekilde uzun sürebilir.

Bunun dışında web sitenizin reklamını vererek satışa aracı olabilirsiniz. Fakat bu konuda reklam verdiğiniz bütçe ile satışa aracı olduğunuz ürünün komisyonu kurtarması önemli bir durumdur. Doğru ürünü seçmek ve analiz yapmak için bazı püf noktaları bilmeniz gerekir. Bu sektörde uzman bir ekip tarafından yazılan Orkaplus(Tıkla İncele) eğitim setini incelemenizi tavsiye ederim.

 

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019