Çekilişle Hediyeler Veriyoruz!

Sonunda beklenen haberi yapıyoruz. Çekiliş ile farklı hediyeler dağıtma kararı aldık. Kazanç Teknikleri ailesi olarak sürekli takipçilerimizi ödüllendirmek amacı ile bir çekiliş yapma kararı aldık. Çekiliş ile hediye kazanmak için gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir. Hepinize bol şanslar dileriz.

pngÇekiliş Bitmiştir İlginize Teşekkürler

ÇEKİLİŞ KATILIM KURALLARI

* Çekilişe katılmak için gönderiyi herkese açık bir şekilde paylaşmanız gerekmektedir. Herkese açık olarak paylaşamıyorsanız bu çekilişe katılamazsınız.
* Sorularınızı Facebook’ta içeriklerin altına sormak yerine bu yazının hemen altında bulunan yorum kısmından sorarsanız en kısa sürede cevaplarız.
* Çekiliş başlangıç tarihi 27 Mayıs, açıklanma tarihi 13 Haziran 2015‘dir.

NASIL KATILIRIM?

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler şu şekilde:

1. Facebook hesabınız ile hesabımızı takip etmelisiniz. Aşağıda hesaplarımız yer almaktadır.

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/internettenparakazanmaninyollari

 

2. Facebook’ta paylaştığımız şu görseli beğenip herkese açık şekilde paylaşın. Herkese açık olarak paylaşamıyorsanız bu çekilişe katılamazsınız.

3. Facebook içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

4. Aşağıda bulunan formu doldurmayı unutmayın.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

One comment

  1. Soner bey çekilişe katıldım. inşallah banada bişeyler çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019