Subway Surfers Los Angeles v1.39 Hile APK İndir

Subway Surfers Hile APK İndir

subway-surfers-hile-apk-indir-0Subway Surfers 2013 yılında piyasaya çıkmış yarış oyunları kategorisinde bir android ve ios ortamlarda yayınlanan bir oyundur. Oyunun başlangıcında tren istasyonunda sprey boya ile yazı yazarken güvenliğe yakalanıyorsunuz. Güvenlikten kaçış başlıyor, kaçış esnasında tren vagonlarının üstünden zıplamanız yada engellerin altından geçmek zorunda kalabiliyorsunuz.

Oyun içinde yeni kayak almak için ya puan toplamanız gerekli. Yada Google Play’e tanımladığınız kredi kartınız ile para karşılığında alabilirsiniz. Oyunun bir çok versiyonu var geliştirici firma Kiloo oyunu sürekli güncel tutmaya özen gösteren mobil oyun firmalarından biridir. Oyun içinde sınırsız para anahtar özelliğini aşağıda paylaştığımız apk versiyonda bulabilirsiniz. Oyunun yayınlanma tarihinin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen Google Play markette en çok indirilenlerden düşmemiş bir oyundur.

Subway Surfers Los Angeles Sınırsız Para ve Anahtar Hileli APK İndir
subway-surfers-hile-apk-indir-1
subway-surfers-hile-apk-indir-2
subway-surfers-hile-apk-indir-3
subway-surfers-hile-apk-indir-4
subway-surfers-hile-apk-indir-5

Subway Surfers APK

Oyun Adı: Subway Surfers
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: Arcade
Yayın Tarihi: 14.05.2015
Dil: İngilizce
Boyut: 42,74 MB
Geliştirici Firma: Kiloo
Dosya Türü: .apk

Subway Surfers Hile Mod APK
Apk İndir

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir