Clash of Clans Versiyon 7 Hileli APK İndir

Clash of Clans Hile Apk İndir

clash-of-clans-apk-indirBildiğiniz gibi Google play’de strateji oyunlarının milyonlarca indirmesi var. Bu oyunlarının başta geleni şüphesiz ki Clash of Clans oyunudur. Bu oyunun benzerleri bile yüzbinlerce kez indirildi. Geliştirici firma oyun çıktığı günden beri sürekli oyunu geliştirmesi hataları ve bugları temizlemesi oyuna çok büyük bir artı puan kazandırmıştır.

Oyun içinde gerekli materyeller yetmediğinde satın alabiliyorsunuz. Bu satın alma işlemlerine para vermemek isteyenlere bu apk sürümünü indirerek oynamalarını tavsiye ediyoruz. Strateji oyunlarını sevenlerin vazgeçemiyeceği bir oyundur. Yıllar önce android kullanmıyorken bu onunun bilgisayar veriyonu olarak düşündüğümüz Age of empires oyunu da tüm Dünya tarafından oynanan vazgeçilmez bir strateji oyunudur. Oyunun en büyük artılarından biri online olarak oynanmasıdır. Düşmanlarınız gerçek kullanıcılar olması kişileri iyice oyuna heveslendirmektedir.

Oyunu geliştirici Supercell firması 2012 yılında kurulmuş bir firmadır. Çok kısa süre içerisinde internet milyonerleri arasına girmesini sağlayan oyunları Clash of Clans oyunudur. Bu oyunun haricinde oyunları bulunmaktadır. Fakat en çok çalışma yaptıkları oyun yani reklamlar ile ön plana çıkardıkları oyun Clash of Clans’tır. Firma bu başarısından dolayı birçok yatırımcının dikkatini çekmiştir.

Clash of Clans oyununun günlük kazandığı para 2,4 milyon dolar olarak 2012 yılında açıklanmıştır. Firmayı bu büyük başarısından dolayı tebrik etmeden geçemeyelim. Clash of Clans Hileli sınırsız paralı apk sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

clash-of-clans-hile-apk-indir clash-of-clans-hile-apk-indir-2 clash-of-clans-hile-apk-indir-3 clash-of-clans-hile-apk-indir-4 clash-of-clans-hile-apk-indir-5

Clash Of Clans Video

Oyun Adı: Clash of Clans
Kategori: Android Oyunlar indir
Oyun Türü: Rpg, Strateji
Yayın Tarihi: 01.05.2015
Dil: İngilizce
Boyut: 49,95 MB
Geliştirici Firma: Supercell
Dosya Türü: .apk

Clash of Clans Hileli Mod APK
Apk İndir

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

2 Yorum

  1. Soner abi çok teşekkür ederim. Sitelerde dağıtılan apklar hep çalışmayan sürümler. Sen en güncelini eklemişsin yine her konuda senin yeteneğin varmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019