Buradasınız: Anasayfa // Bilgi Arşivi // Reklam Maillerini Okuyarak Sizde Para Kazanın!

Reklam Maillerini Okuyarak Sizde Para Kazanın!

Reklam mailleri ile para kazanma işi maximum kapasiteye ulaşmıştır. Anket doldur para kazan işi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

mail oku para kazan

mail oku para kazan

Gelen reklam maillerini okuyarak para kazanmak sizlere saçma gelebilir ancak bir kazanç şeklidir. Her gün oturduğunuz yerde bir bilgisayarın başına geçerek gelen reklam içerikli mailleri okuyarak günde 10-15 dolar arası para kazanabilmeniz mümkündür. Ödemelerinizi 25 dolar olduğunda çekebilirsiniz. Yani yaklaşık olarak 2 günde bir ödeme alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden bu parayı kazanmak çok basittir. Çünkü bir çocuk bile bu yolla para kazanabilir. Oturduğunuz yerde kitap okuduğunuzu varsayın ve para kazanın. Kitap okumak yerine reklamlara göz gezdirin ve iyi bir gelir kapınız olsun. Bu yolla iyi bir para kazanabilmek mümkündür. Çünkü en düşük kazançtan hesaplarsak günde 10 dolardan ayda 300 dolar para yapmaktadır. Bu da yaklaşık olarak 540-550 Türk lirası yapmaktadır. Oturduğunuz yerde ve günde 10-15 dakikanızı ayırarak bu parayı kazanmanız mümkündür. Bu parayı bu çalışma saatiyle bu kolaylıkla başka yerde kazanamazsınız.

Sizlere yaklaşık olarak kazanabileceğiniz normal fiyatı söyledik. Ancak kazancınız size bağlıdır. Günlük ne kadar mail okursanız bu söylediğimizin üstünde de para kazanabilirsiniz. Çünkü ne kadar okursanız o kadar kazandığınız için günlük bir limit yoktur. İstediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Sizlere bir kısıtlama getirilmiyor. Günlük 10 maille yada 20 maille sınırlı kalmıyorsunuz. Okuyabildiğiniz kadar okuyorsunuz. Kendinize bir taslak çıkarırsanız en güzel şekilde parayı böyle kazanırsınız. Çalışma planınızda günlük okuyacağınız mail sayısını yazarak o gün kaç mail okuyacağınızı belirleyebilirsiniz. Bu taslağı haftalık yada aylık hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde en hızlı, verimli ve düzgün çalışmış olacaksınız.

Her Okuduğunuz Mail Başına 2$ – 15$ Arası Para Kazanın!

anket doldur para kazan

anket doldur para kazan

Eskiden maillerinize gelen reklamlardan sinir stres oluyorduk. Ama artık bu bizi sevindirecek. Sabah uyandığınızı ve mail listenize girdiğinizi varsayarsak buradaki yüzlerce mail sizi mutlu edecektir. Buradaki mailler sadece gece olmayıp gündüzde yollanmaktadır. Siz bu mailleri bir yandan okumaya başlayınca diğer yandan mailler gelmeye devam edecektir. Gelen her mailin yaklaşık olarak 1 ile 5 dakika arasında izlenme süresi vardır. Buna göre mailleri okuyup geçmeniz gerekiyor. Her maile göre yaklaşık olarak en az 2$ en fazla ise 15$ para kazanacaksınız. Firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmak için bu yolla ürünlerini tanıtmaktadırlar. Böylece bu sektöre ayırdıkları paralardan sizlerde faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyin ne kadar kolay olduğunu az çok anlamışsınızdır. Mail listenize girerek gelen mailleri sadece okuyacaksınız. Sizlerden başka bir şey istenmiyor.

Bu iş aslında iyi bir kazanç kapısıdır. Bu işi tek başınıza yaparak harçlığınızı çıkarabilirisiniz. Öğrenci olanlar için idealdir. Ayrıca aile içinde aile fertleriyle birlikte bu işi yaptığınızı düşünürseniz ailenizin ekonomisine ciddi şekilde bir kazanç sağlayacaksınız. Çünkü bu işi birde çok kişinin aynı anda yapması iyi paralar kazanacağınız anlamına geliyor. İyi paralar kazandığınıza sizler şahit olacaksınız. Bu iş iyi kazandıran ve sağlam bir iştir.

Çeşitli firmalardan sizlere gelen reklamlar sayesinde para kazanacaksınız. Ne kadar kazanacağınız sizin çalışma yani okuma azminize bağlı. İyi okursanız iyi kazanırsınız. Bu yöntemle okuduğunuz kadar kazanacaksınız. Firmalar sizlere bu mailleri atmayı kesmeden sürekli yollayacaktır. Sizde bu mailleri okuyarak kazanmaya başlayacaksınız.

Reklam firmaları sizin istediğiniz kadar sizlere mail gönderecektir. Bu konuda az kazanırım diye bir sıkıntınız olmasın. Çünkü gelen bu maillerin sıklığı ve çokluğu sizin çalışmanıza göre ayarlanacaktır. Reklam firmalarının verdiği bir program sayesinde bu işi yapacaksınız. Sizin yapmanız gereken tek şey burada internet bağlantısı ve mail adresi olacaktır. Burada biriken kazancınızı Paypal, Alertpay ile alabilirsiniz. Kazançlarınızı buraya aktararak çekebilir veya çek olarak alabilirsiniz. İşlem çok kolay bir biçimde işlemektedir. Normal bir kişi sadece 30 dakikasını ayırarak bu işten 15-20$ kazanabilir. Ama siz daha çok okuyarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapabilirsiniz. Öğrenciler ve yazları cep harçlıklarını çıkarmak isteyen çocuklar, sigara parasını çıkarmak isteyen gençler, ev hanımları bu işi çok rahat bir şekilde yapabilir.

 

Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?

               Mail okuyarak kazan sistemi çok kolay bir şekilde çalışmaktadır. Firmalar ürünlerini tanıtmak için siz kullanıcılara bu ürünlerin içeriklerini mail olarak atacaklardır. Sizlerde bu mailleri okuyarak para kazanacaksınız. Sistem bu kadar kolay bir şekilde işlemektedir. Günlük kazançlarınızı biriktirerek Paypal, Alertpay gibi sistemlere aktarabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlere aktarmak istemiyorsanız çek karşılığı ödemelerinizi alabilirsiniz. Çek karşılığı aldığınız ödemelerde küçük bir komisyon ücreti bankalara verebilirsiniz. Bu iş gayet basit ve iyi para kazandıran bir iştir. Günlük harçlığını çıkarmak isteyen gençler, üniversite öğrencileri, ev hanımları gibi birçok kişi bu işi oturduğu yerden yaparak kazanabilir. İş zor bir iş değildir. İhtiyaç olan şey, internet bağlantısı ve mail adresidir. Bu ikisinin olması yeterlidir. Çünkü mail adresine gelen mailleri okuyarak kazanacaksınız. Para kazanmak aslında zor iş değil. Bu işle günlük harçlığınızı çıkarmak ve kendi ayaklarınız üstünde durmak istemez misiniz?

 

Okuyarak Kazan Kitabı

Okuyarak kazan kitabı sayesinde bu işten daha çok kazanacaksınız. Bu kitabı okur okumaz profesyonel olarak çalışmaya başlayacak ve hemen işi kapacaksınız. Kitap anında size dünya kadar paralar kazandıracak. Bu kitap bu işin ehli olan ve bu işten iyi paralar kazanan kişiler ve uzmanlar tarafından geniş araştırmalar yapılarak bilgi ve sunumların barındırıldığı bir kitaptır. Bu kitabı okumanız size profesyonellik kazandıracak ve iyi paralar kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Mail Okuyarak Kazan Siteleri Hakkında

               Bu sistem kısa sürede popüler olan bir sistemdir. Firmaların reklam için ayırdıkları bu paralardan sizlerde yararlanacaksınız. Çünkü günümüzde reklamsız hiçbir firma ürün satamaz halde. Bunun için kazanılan gelirlerin büyük bir kısmı medyaya akıyor ve reklam olarak harcanıyor. Sizde bu reklam gelirlerinden payınızı alabilirsiniz. Mail okuyarak kazanmak için tek kuruş ücret ödemeyeceksiniz. Okumaya başladığınız andan itibaren zaten paranızı kazanacaksınız. Deneme süreci, ek okuma, okuma limiti gibi sıkıntılarla muzdarip olmayacaksınız. Tuzaklara düşmeyin. Sizlerden belki bu sisteme kayıt olmak için para isteyecekler, bunu genelde dolandırıcılar yapmaktadır. Ancak bunun gibi tuzaklara düşmeyiniz. Çünkü bu iş için tek kuruş ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Direk olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. İş kolay ve getirisi olan bir iştir.

 

Ne Yapmam Gerekiyor?

             Öncelikle bu işe başlamak için bir mail adresini edinin. Edinilen mail adresinin sadece bu işte kullanılması sizin için iyi olacak ve karışıklığı önleyecektir. Mail adresiniz ücretsiz bir adres olabilir. Gmail, Mynet, Hotmail gibi mail uzantılarından yararlanabilirsiniz. Bu mail adreslerinden birini kullanarak maillerin bu adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. Her gün size gönderilen mailleri okuyun. Ödenecek fiyat dakikaya göre belirlenmektedir. 1 ile 5 dakika arası dakikaya göre ödeme gerçekleşmektedir. Bunu aklınızda bulundurun. Bu firmalara nasıl üye olacağınız ve nasıl mail geleceği, firmalara nasıl mail adresini kayıt ettirileceği bizler tarafından sizlere verilecek e-kitap sayesinde öğreneceksiniz. Ayrıca kitap içerisinde Paypal, Alertpay gibi ödemenizi alabileceğiniz yerlere de kayıt olma resimli olarak anlatılmaktadır. Bu yüzden zorluk çekmeyeceksiniz. Hemen iletişime geçerek kitaba sahip olabilirsin. Hemen kazanmaya başlamak için iletişime geçin.

Kategori: Bilgi Arşivi


220 Yorum yapılmış "Reklam Maillerini Okuyarak Sizde Para Kazanın!"

 1. fatma guney diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 2. süleyman diyor ki:

  Bence anket doldur para kazan işi daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

 3. leyla sumru diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum fakat kimlik numarası istemelerine karşıyım kimlik numaramı vermek istemiyorum bekar bir bayanım 2 çocuğum var çalışmaya gücüm yok bu bir şans diye düşündüm çok zor durumdayım bu işi yapa bilirsem bana çıkan piyango diye düşünmeye başlıycam

 4. ysmn diyor ki:

  uye olmak istiyorum. bilgi verir misiniz?

 5. ŞAHİN ARAYICI diyor ki:

  Üye olmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.Vereceğiniz kitap ücretlimidir ve okuma süresi süreye göre değişir demişsiniz bunu tam anlayamadım.

 6. murat diyor ki:

  Anket doldur para kazan kitabını almıştım 1 hafta oldu 1 haftata 120$ para kazandım çok teşekkür ederim.

 7. cumali diyor ki:

  hem anket doldurarak hem de mail okuyarak para kazanabilir miyim?ayrica kimlik numarasi vermek zorundamiyiz?cevaplarsaniz sevinirim,tskler…

 8. halime diyor ki:

  üye olmak ist.

 9. Yasin diyor ki:

  Üye olmak istiyorum bilgi maili gönderırmısnız.

 10. Müslüm diyor ki:

  uye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 11. okan diyor ki:

  Bende üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 12. cihan diyor ki:

  bnde uye olmak ıstıyorum

 13. murat diyor ki:

  Bende üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 14. Yakup Başaran diyor ki:

  Bende üye olmak istiyorum nasıl üye olabiliriz?

 15. tahirreis diyor ki:

  bilgi mesajı yollarsanız sevinirim

 16. sevinç diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 17. güneş diyor ki:

  üye olmak istiyorum anket ve reklam okuyarak para kazanma için

 18. Evren diyor ki:

  Bende bu fırsaattan faydalanmak istiyorum. Gerekli bilgileri yollarsanız sevinirim…

 19. gisem diyor ki:

  bende üye olmak itiyorm yardmcı olurmusunuz

 20. didem diyor ki:

  Teşekkürler sayenizde bende anket doldurarak para kazanmaya başladım çok teşekkür ederim…

 21. pakize bilger diyor ki:

  bende anket doldurarak para kazanmaya başladım daha ilk haftam olmasına sağmen 104$ para kazandım çok teşekkürler.

 22. Nur Kızıl diyor ki:

  Geçen hafta Kadir bey’in Kazanç Teknikleri kitabını almıştım gerçekten mükemmel bilgiler mevcut eğitimde her soruma dakikalar içerisinde cevap veriliyor. Yakın zamanda kazandığım paraların dekontunu sizlerle paylaşıcam.

 23. Elif Dede diyor ki:

  Anket doldur para kazan işine başlayalı 3 gün oldu 39$ para kazandım çok teşekkür ederim…

 24. sibel diyor ki:

  nasıl üye oluyoruz yardımcı olurmusunuz

 25. orhan diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 26. Gülden diyor ki:

  Geçen hafta http://www.anketdoldurarakparakazan.com dan satın altığım anket kitabı sayesinde 1 haftada 39 dolar para kazandım ilk ürünü almadan önce çok tereddüt etmiştim haklıymışsınız artık bende internetten para kazanıyorum teşekkürler 🙂

 27. Ali Serken diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum

 28. burcu diyor ki:

  üye olmak için neler gerekli kitabı almak şartmı?

  • Soner Aksoy diyor ki:

   Hayir kitap almak sart degil fakat kitapta guvenilir zamaninda odeme yapan sirketlerin adresleri oldugu icin kitap almanizi tavsiye ederim. Diger turlu yuzlerce sirket arasindan odeme yapmayanlara kayit olup zamaninizi bosa harcamamanizi tavsiye ederim kitapta yapacaginiz islemler asama asama resimli olarak anlatilmistir.

 29. mehmed diyor ki:

  Reklam izleyerek para kazanma devri yavaş yavaş kapanıyor. İnternetten para kazanmak isteyenlere Kazanç Teknikleri eğitim setini tavsiye ederim.

 30. hüseyin germer diyor ki:

  Soner bey uzun zamandır takipçinizim gerçekten mükemmelsiniz çok teşekkürler

 31. halil diyor ki:

  Sayenizde bende 2 gündür anket doldurarak para kazanıyorum çok teşekkürler.

 32. Çağhan diyor ki:

  Sayenizde bende anket doldurarak para kazanmaya başladım çok teşekkür ederim..

 33. poyraz diyor ki:

  Soner bey sizin tavsiyeniz üzerine Kazanç Teknikleri kitabını almıştım gerçekten teşekkürler eğitimin sahibi Kadir bey’e de çok teşekkür ederim.

 34. ufuk diyor ki:

  Anket doldur para kazan kitabı sayesinde bende anket doldurarak para kazanmaya başladım teşekkürler 🙂

 35. Fikri diyor ki:

  ”Reklam maili okuma ” işi için üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 36. ali mertay diyor ki:

  2 Aydır sitenizin takipçisiydim dün kazanç teknikleri kitabını aldım internetten nasıl para kazanılacağını gerçekten çözdüm. Ne kadar boş şeylerle uğraştığımızı farkettim teşekkürler soner bey.

 37. mehmet özgür diyor ki:

  Anket doldur para kazan kitabını aldım dün internetten para kazanmanın bu kadar kolay olduğunu bilseydim daha önceden başlardım be 🙂

 38. kader babadağı diyor ki:

  İnternetten para kazanmak çok tuhaf geliyordu ilk zamanlar Kazanç Teknikleri eğitimi ile ne kadar kolay olduğunu gördüm çok teşekkürler.

 39. mahir aygün diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz…

 40. sultan diyor ki:

  Reklam maili okuma iş için üye olmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

 41. Önder Bozkır diyor ki:

  Bende üye olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 42. yakup diyor ki:

  bilgi maili atarmısınız. teşekkürler

 43. abdullah diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 44. elif diyor ki:

  merhaba sitenizi suanda kesfettım reklam maılı ısıne gırmek ıstıyorum bılgı gonderırmısınız.. tsklerr

 45. gülmisal deniz diyor ki:

  e mail okuma işini almak için hangi sitelere başvurabilirim. yazarsanız sevinirim….

 46. esra diyor ki:

  bende hem anket hemde reklam okuya üye olmak istiyorum . tşk

 47. mustafa dere diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum.tşk

 48. yunus ışık diyor ki:

  üye olmak istıyorum fakat nasıl yapıcam bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 49. zeynep diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 50. hakan diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunz ?

 51. kazım diyor ki:

  Anket doldurarak para kazanıldığını daha önceden de duymuştum bu eğitimi alıcam

 52. Cengiz Emre diyor ki:

  Merhabalar, Adım Cengiz. Bu aralar bi hayli paraya ihtiyacım var, öğrenciyim. Eğer mümkünse “cengiz…@hotmail.com” mail adresimin kayıt işlemlerini yaparsanız ( Abone yaparsanız ve email gelmesini sağlarsanız) çok sevinirim. Gerçekten çok paraya ihtiyacım var, ihtiyacım olmasa bu yorumu yazmazdım emin olun.İimdiden herşey için teşekkürler…

 53. GAMZE diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardım edebilirmisiniz.

 54. irfan diyor ki:

  Anket doldur para kazan kitabını aldım gösterdiklerinizle 5 dolar kazandım bugün 🙂

 55. Süleyman diyor ki:

  merhabalar, bende sisteme üye olmak istiyorum. yapmam gerekenler hakkında pratik bilgilerde gönderirseniz sevinirim.

 56. hülya uysal diyor ki:

  bende üyelik hakkında bilgi maili almak istiyorum

 57. firdevs diyor ki:

  üye olmak istiyorum.

 58. Özge Solak diyor ki:

  Merhabalar,
  Ben de bilgi maili rica ediyorum.

 59. elif diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardım edermisiniz

 60. süleyman diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 61. mustafa diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum ne yapmam gerekiyo şimdiden teşekkürler.

 62. Gökmen diyor ki:

  bende bu fırsattan yararlanmak istiyorum

 63. ümran diyor ki:

  nasıl başlayabilirim ? bana yardımcı olur musunuz

 64. ilknur oktay diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 65. mehmet diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

 66. merve karagöl diyor ki:

  merhaba;bu yazılanlar gerçekten doğru mu çok mümkün gibi gelmiyor insana okuyunca ama bilgilendirebilir misiniz? teşekkür ederm.

 67. ilknur oktay diyor ki:

  soner bey merhaba halen bekliyorum biran önce yardımcı olmanızı… üye olmak için ne yapmam gerekiyor ???

 68. isminiz... diyor ki:

  ben de üye olmak istiyorum reklam maillerine bakaraktan yardımcı olursanız sevinirim

 69. Erhan KARADAĞ diyor ki:

  Üye olmak istiyorum.Bilgi maili göndermenizi rica ederim.

 70. birgül diyor ki:

  reklam maili okuyarak para kazanma ile alakalı bilgi istiyorum iyi çalışmalar,

 71. fatma kaynaş diyor ki:

  Merhaba anket doldurarak ve reklam mailleri okuyarak nasıl para kazanırım nerelere başvurucam iyi günler

 72. murat diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 73. Zeynep diyor ki:

  Merhaba, nasıl başvurabilirim?

 74. emrah acar diyor ki:

  bu konu hakkında bilgi msjı gönderirseniz iyi olur..

 75. baris özyar diyor ki:

  reklam oku bölümüne ve anket bölümüne üye olmak istiyorum.yardımcı olurmusunuz.teşekkürler

 76. GÖNÜL KAYADELEN diyor ki:

  sistemde yer almak istiyorum günlük 6 saat kadar internet kullanabilirim.. iyi günler

 77. seyda yalcın diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 78. Soner Aksoy diyor ki:

  Arkadaşlar bilgi mailinde sitede yazdığımız konuların aynı yazıyı yolluyoruz. Anket doldurarak para kazanmak(Tıkla İncele) isteyenlere tavsiye ettiğimiz eğitim seti vardır. Ama anket işini sadece ek gelir sağlamak isteyenlere tavsiye ediyorum. Eğer tam zamanlı çalışarak daha fazla para kazanmak isteyenlere Kazanç Teknikleri(Tıkla İncele) eğitim setini tavsiye ediyoruz.

 79. nurullah diyor ki:

  üye olmak istiyorum ve para kazanmak istiyorum mail atarmısınızz

 80. fatma diyor ki:

  Bende üye olmak istiyorum.

 81. betul diyor ki:

  Ben de anket doldurarak para kazanmak istiyorum yardimci olur musunuz?

 82. deniz diyor ki:

  üye olmak istiyorum ….

 83. Büşra diyor ki:

  Merhaba anket doldurarak veya mail okuyarak ek gelir elde etmek istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 84. zuhre diyor ki:

  bende bu isi yapmak istiyorum. bilgi verirmisiniz

 85. pınar diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 86. Erdi Ulusoy diyor ki:

  Merhaba tam 4 gün önce anket doldur para kazan kitabını almıştım 4 günde 50$ para kazandım teşekkürler sizleri seviyorum. 🙂

 87. burak çorak diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 88. Nur diyor ki:

  Üye olmak istiyorum.
  Teşekkürler

 89. emre diyor ki:

  banada yardımcı olabilrmisiniz

 90. Nurgül diyor ki:

  üye olabileceğim siteler hangileridir acaba?
  yardımcı olabilir misiniz?

 91. eren barış diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum

 92. sabiha diyor ki:

  soner hocam lütfen bana bilgilendirme maili yollayın bende bu işi yapmak istiyorum öğrenciyim

 93. dicle gündüz diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 94. AYLİN diyor ki:

  BENDE ÜYE OLMAK İSTİYORUM

 95. gamze diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 96. Türkan Masal diyor ki:

  Meraba,tesadüfen gördüm sitenizi anket işi için bilgi almak istiyorum mümkünse 🙂

 97. şura diyor ki:

  reklam okuma konusunda üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 98. gökçe çiçek çoban diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

 99. tmr diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum hem ankete hem reklama

 100. Mustafa Uygun diyor ki:

  ben de üye olmak istiyorum. aynı şekilde reklam ve ankete beraber.

 101. fatos diyor ki:

  Bende mail okuyarak para kazanmak istiyorum nereden kayit olmam gerekiyor?

 102. gülfem özbay diyor ki:

  ben reklamları okuyarak para kazanmak istıyorum nasıl uye olucam

 103. Burçay diyor ki:

  reklama ve ankete üye olmak istiyorum. kayıt için ne gerekli? bir de anket için kitap almak gerekli sanırım doğru mu?

  • Soner Aksoy diyor ki:

   Burçay hanım anket kitabını almak zorunlu değil fakat, anket kitabının içerisinde en güvenilir zamanında ödeme yapan 250 adet şirket uzun bir araştırma sonucu bulunmuştur. Bunun anketlerden para kazanmak için izlemeniz gereken yollar aşama aşama resimli olarak anlatılmıştır.

 104. kubra diyor ki:

  Anket ve reklam hakkında bilgi istiyorum

 105. çaglayan diyor ki:

  üye olmak istiyorum ve kitabı almamız güvenli midir kitap almazsak bu işi nasıl yapacagız soner bey yardımcı olur musunuz?

  • Soner Aksoy diyor ki:

   Arkadaşlar anket kitabının içeriğinde uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan en güvenilir zamanında ödeme yapan 250 den fazla anket şirketi listelenmektedir. Bunun dışında anket doldurarak para kazanmak için izlemeniz gereken aşamalar resimli olarak sırayla anlatılmıştır. Yani bu kitap anket doldurarak para kazanmak isteyenlere bir rehber olarak hazırlanmıştır..

 106. Adem Temizyürek diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 107. bahattin diyor ki:

  bilgi maili gönderirmisiniz lütfen

 108. ibrahim diyor ki:

  nasıl üye olabilirim yardımcı olurmusunuz

 109. sezer diyor ki:

  uye olmak istiyorum

 110. rakibe diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 111. lale diyor ki:

  uye olmak istiyorum… yardimci olun ..

 112. ENES ÇETINKAYA diyor ki:

  Üye olmak istiyorum.

 113. Mustafa diyor ki:

  Üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 114. Kürşat FINDIK diyor ki:

  Bende üye olmak istiyorum, bilgi verirseniz sevinirim.

 115. coşkun diyor ki:

  üye olmak istiyorum.

 116. ozan diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 117. pınar diyor ki:

  Merhaba,
  reklam mailleri için üye olmak istiyorum

 118. mine diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 119. Çiğdem diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 120. sebahat diyor ki:

  meraba bende uye olmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 121. Merve diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 122. yahya kemal diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olur musnuz?

 123. aysegül kaya diyor ki:

  bende uye olmak ıstıyorum yardımcı nolur musunuz soner bey.

 124. hakan buz diyor ki:

  bende uye olmak ıstıyorum yardımcı olur musunuz.

 125. yasin diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 126. gizem diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 127. nil diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum

 128. zeynep gorgu diyor ki:

  merhaba bende netden para kazanmak istiyorum ve bu konu hakkinda bilgim yok bana yardimci olunuz

 129. arif çur diyor ki:

  Üye olmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 130. Soner Aksoy diyor ki:

  Anket doldurarak para kazanmak için buraya tıklayarak konu ile alakalı yazımı okuyabilirsiniz.

 131. elif diyor ki:

  Çok güzel bir site olmuş tebrikler.

 132. seda ilkbahar diyor ki:

  üye olmak için bilgi rica ediyorum

 133. Saim diyor ki:

  Anket veya mail okuyup kazanç elde etmek isterim.
  Bunu nasıl yapabilirim.Bu konuda yardım ederseniz tabi.Teşekkürler!

 134. muhittin diyor ki:

  Bu konularda her gün bilgi dolu yazılarınız için teşekkürler soner bey sitenizi her gün takip ediyorum

 135. songul diyor ki:

  Anket doldur para kazan işi mantıklı geliyor aslında bir kaç arkadaşım bu işi yapıyordu paralı olmaları dikkatimi çekmiş 🙂

 136. öyküm kadioglu diyor ki:

  merhaba bende bu işte çalışmak istiyorum detaylı bilgilendirirseniz sevinirim

 137. samiye diyor ki:

  bende üye olmak istiyorum

 138. İbrahim AKKUŞ diyor ki:

  Sanırım anket doldur para kazan işi reklam izleye göre daha fazla para kazanırıyor arkadaşlar anket doldur para kazan sistemini de incelemenizi tavsiye ederim.

 139. gül diyor ki:

  Soner bey yaklaşık 1 yıldır sitenizi takip ediyorum çok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz bileğinize kuvvet 🙂

 140. vedat kebapci diyor ki:

  Soner bey Orkaplus ürününü aldım Allah sizden razı olsun artık internete ticaret kaynağı olarak bakıyorum.

 141. Ömer Demir diyor ki:

  Öncelikle teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Bana da bilgilendirme maili gönderir misiniz.

 142. serap diyor ki:

  Dün anket doldur para kazan kitabını aldım gerçekten harika teşekkürler soner bey

 143. zekiye dasdemir diyor ki:

  uye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen soner bey

 144. burçin karabas diyor ki:

  Soner Bey üyelik hala devam ediyorsa ben de üye olmak isterim, başka önerileriniz de varsa bilgilendirirseniz sevinirim. sitenizi çok beğendim emeğinize sağlık.

 145. dilara ışık diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 146. hakan diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 147. Soner Aksoy diyor ki:

  Arkadaşlar lütfen yeni yazılarımızı takip edin. Bu yöntemler eskisi kadar para kazandırmıyor.

 148. cenk diyor ki:

  Soner bey yazılarınızı büyük bir hayranlıkla takip ediyorum sayenizde bizde internetten ufak tefek para kazanmaya başladık.

 149. özge diyor ki:

  bende üye olarak internetten para kazanmaya başlamak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 150. özge diyor ki:

  Soner bey sayesinde anket doldur para kazan işine başladım 20 gün önce felan başladım. 640 lira kazadım bu mesaji bir teşekkür borcu bilirim teşekkürler.

 151. Hülya diyor ki:

  Soner bey kolay gelsin bende anket doldurarak para kazanmak istiyorum bilgilendirirmisiniz lütfen

 152. Soner Değerli diyor ki:

  okuyarak kazan işine girmek istiyorum, üye olmak neler yapmalıyız yardımcı olurmusunuz

 153. Mücahid Dağcı diyor ki:

  Mail okuyup para kazanmak istiyorum gerekli bilgileri verebilirmisiniz?

 154. erdal diyor ki:

  Uye olmak istiyorum mail okuma icin yardimci olurmusunuz?

 155. fuat diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 156. burcu diyor ki:

  Üye olmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 157. ARZU diyor ki:

  Soner bey sayenizde haftalık mutfak masrafımı anket işinden çıkarmaya başladım Allah sizden razı olsun

 158. İdil diyor ki:

  üye olmak için gerekli e-maili gönderebilir misiniz?

 159. deniz diyor ki:

  Bende uye olmak istiyorum mail gonderir misiz lütfen soner bey?

 160. harun turan diyor ki:

  Uye olmak istiyorum mail okuma icin yardimci olurmusunuz?

 161. biricik diyor ki:

  Soner bey iygünler.banada üyelik için bilgilendirici mail yollarmısınız

 162. Nurşen Elbir diyor ki:

  Üye olmak istiyorum, lütfen yardımcı olurmusunuz.

 163. Cemal diyor ki:

  Banada yardımcı olmanızı rica ediyorum.mail adresime bağlantıyı göndermeniz mümkün ise ?
  Teşekkür ediyorum

 164. selçuk diyor ki:

  üye olmak istiyorum bilgi verir misiniz?

 165. burak günaydın diyor ki:

  Bende uye olmak istiyorum mail gonderir misiz lütfen ?

 166. cihan diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 167. osman diyor ki:

  Bende uye olmak istiyorum mail gönderir misiniz

 168. kadri guler diyor ki:

  meraba ,
  üye olmak istiyorum mail gönderirmisiniz

 169. mine diyor ki:

  üye olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz…

 170. Kumsal Etkin diyor ki:

  Mail, kitap, reklam ve masal okuyarak para kazanma sistemine üye olmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 171. Kumsal Etkin diyor ki:

  üye olmak istiyorum özellikle okuma bölümünde..
  Yardımcı olabilir misiniz?

 172. Berrin Güney diyor ki:

  Üye olmak istiyorum teşekkürler

 173. murat diyor ki:

  lütfen banada yollarmısınız

 174. TUBA diyor ki:

  üye olmak istiyorum okuma lütfen

 175. azrailden diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 176. esra diyor ki:

  üyelik almak istiyorum

 177. yavuz yüksel diyor ki:

  üyelik almak istiyorum

 178. mtlk diyor ki:

  üye olmak istiyorum

 179. Kerem Küçükemirler diyor ki:

  Üyelik almak için bilgi maili yollar mısınız lütfen ?

  Teşekkürler.
  İyi çalışmalar.

 180. Aytun diyor ki:

  Bilgi maili alabilir miyim Üye olmak istiyorum

Yorum Yapın

1151 gün, 20 saat ve 20 dakikadır sizlerleyim . . .