Yat Kiralama Satış Ortaklığı

Yat Kiralama Para Kazandırıyor

yat-kiralama-satis-ortakligiSadece yat kiralama sitesi ile zengin olmak mümkün. Her yaz ekonomi seviyesi üst düzey olan bir kitlenin yat kiralayarak turlara çıktığını biliyor muydunuz?

Sadece yat kiralama işlemlerine aracı olarak yaz aylarında komisyon kazanmak ister misiniz? İş aslında son derece basit öncelikle ihtiyacınız olan bir yat kiralama sitesi ve anlaşmalı olduğunuz bazı firmalar yada yatlar. Sitenizi tasarımı müşteriye kesinlikle güven vermelidir. Açık ve net olmayan ibareler kullanmamalısınız. Yatların resimleri ve haftalık kiralama fiyatları web sitenizde yazmalıdır.

Sitenizi ve yat firmaları ile anlaşmayı sağladıktan sonra gelelim işin reklam kısmına. Google Adwords reklam servisini kullanarak belirleyeceğiniz kelimelerde Google arama motoruna reklam verebilirsiniz. Reklamlarda ortalama tıklama başına 0,40 – 1,50 TL ödeme yaparsınız. Rekabet oldukça yüksek bir sektör olduğu için reklam konusu sizi biraz zorlasa da bir kaç kiralama işlemine aracı olduktan sonra reklam giderleri hiç de gözünüze batmayacak.

Reklam vermek istemeyenler için farklı bir yöntem de bulunmaktadır. Yöntemin ismi arama motoru optimizasyonu yani ingilizce kısaltılmış hali ile SEO işlemidir. Bu işlem ile sitenizi arama motorlarında belirleyeceğiniz kelimelerde üst sıralara çıkartarak reklama ihtiyaç duymamanızı sağlar. Fakat bu işe sermayesiz başlamak isteyenleri reklam vermekten daha fazla maliyet yaratır. Bu işlemin tek avantajı sitenizi belirli müşteri getiren kelimelerde üst sıralara getirdikten sonra sürekli masraf yapmanızı gerektirmez, reklam gibi. Bu işlem sitenize uygulandıktan sonra rekabete bağlı olarak uzun bir süre sıralamanızı kaybetmezsiniz.

Bu yüzden sermayesi olup da bu sektöre girenler sitelerine SEO işlemi yaptırmaktadır. Fakat başlangıç aşamasında bütçesi yüksek olmayan arkadaşlara reklam vermelerini tavsiye ederiz.  Eğer web siteniz yok ise reklam verme yada SEO işlemleri hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim formunu kullanarak profesyonel bir ekip ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019