Twitter Hesabınızdan Para Kazanın

Twitter para kazanma
Twitter para kazanma

Sosyal medyanın günümüzdeki önemini neredeyse bütün firmalar biliyor. En basitinden bir firma hakkında şikayet dahi yazsanız size mutlaka ulaşıp sorunu çözmeye çalışıyorlar.

Twitter hesabınıza sayesinde para kazanabileceğiniz aklınıza gelir miydi? Twitter hesabınızın takipçi sayısına göre para kazanmanız mümkün. Organik ve sürekli aktif takipçilerin istediği konularda tweet atarak bu kitlenin size saygı duymasını sağlayabilir yada kendinizi bu kitleye sevdirebilirsiniz.

Örneğin komik video yada fotoğraf paylaştığınız bir twitter hesabından çok yüksek takipçi sayılarına ulaştığınızda komik resimler yükleyebileceğiniz bir web sitesi açarak sitenize ziyaretçi çekebilir ve reklam gelirlerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Aslında elinizin altındaki her sektörü kazanca dönüştürmek oldukça basit. Sadece yapacaklarınızı aşama aşama iyi belirlemeniz gerekir.

Örneğin: 50 bin takipçisi olan bir twitter hesabınızdan paylaşacağınız link ile dakikalar içerisinde 1000 ziyaretçiye ulaşabilirsiniz. Paylaştığınız duruma göre bu sayı artabilir de azalabilir de insanları çekecek şeyler paylaşmalısınız. Yaz aylarında sıcaktan sıkılanlar kendilerini güldürecek eğlenecek ve keyif veren şeyler yapmak isterler. Bir çok sektörde yazın işler yavaşlar ve turizm sektörü canlanır.

Para kazanmak için planladığınız işlemleri sırasıyla doğru zamanda yaparsanız kazanmak sizin için kaçınılmaz olacaktır. Yaz aylarında kişilere güneş gözlüğü, terlik, güneş kremi gibi ürünler satmak oldukça kolay iken şemsiye satmak isterseniz zamanlama hatanızdan dolayı sıkıntılar çekebilirsiniz. Elinizdeki reklam ağlarını ve olanaklarını iyi değerlendirmek gerekir.

Eğer internetten ürün satmak istiyorsanız bir web siteye ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda profesyonel ekip arkadaşlarım size yardımcı olacaktır. Bizimle iletişim sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünü seçerek yaprak sayfa dediğimiz tek sayfalık satış siteleri size özel tasarlanır. Size özel yönetim paneli ve sipariş onaylama alanları yapılır.

Şimdi karar sizin internetten fırsatları değerlendirerek para kazanmak mı? Yoksa sosyal ağlarda zaman öldürmek mi? Umarım faydalı bir makale olmuştur.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019