Qnet Ayda 10 bin lira para kazandırıyor!

Qnet

Qnet 1998 yılından Hong Kong’ta kurulmuştur. Şirketin asıl görevi doğrudan satıştır. Şirket bünyesinde bulunan ürünlerin kategorileri  enerjikilo yönetimibeslenmekişisel bakımev bakımlüks eşya ve moda aksesuarları ürünleri bulunmaktadır.

Qnet’in kurucusu Vijay Eswaran 7 October 1960 Malezya doğumlu bir iş adamıdır. Qnet şirketi neredeyse tüm ülkelerde faliyet gösteren köklü bir firmadır.  Network marketing sektörü ile ilgilenenler şirketin oldukça eski bir şirket olduğunu bilir. Şirketin Türkiye ofisi 2011 yılında faliyete geçmiştir. Bu sayede Türkiye’deki Qnet üyelerine daha hızlı ve daha çabuk destek olunuyor.

Qnet Sponsorluklar

Qnet firması uzun süredir bir çok dev etkinliklere sponsor olmuştur. Bunlara örnek verece olursak Formula 1 otomobil yarışları da bu etkinliklerden biridir. Tenis spor dalında da bir çok sporcuya ve tenis kortlarına sponsor olan Qnet firmasının spora verdiği önemin sonsuz olduğunu görebilirsiniz. Aşağıda sponsorluklara dair bazı fotoğraf kareleri mevcut.

Qnet Türkiye Ofisi Tanıtım

01.03.2014 Tarihinde Tgrt ekibi Qnet Türkiye ofisine müsafir oluyor. Ve şirketin genel müdürü Cem Geyik firmanın asıl görevlerini ve ne iş yaptıklarını açıklıyor. Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Qnet Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor

Müşteri memnuniyeti şirketin en önemli kuralıdır. Müşterilerine kesinlikle kaliteli ürünler sağlamaktadır. Türkiye ofisinde oluşturulan ürün departmanı tamamen kullanıcılarının sorun yaşamamaları için çalışmaktadır. Ürünlerin tamamı bir çok uluslar arası sertifikaya sahiptir.

Qnet ile Para Kazanmak

Qnet ürünlerini çevrenize tavsiye ederek evde, iş yerinde yada tatilde para kazanabilirsiniz. Qnet ürününü tavsiye ettiğiniz kişinin ürünü alması halinde komisyon kazanırsınız. Sizin tavsiyeniz ile ürünü alan kişi başkalarına tavsiye ederek ürünü satın aldırtması halinde sizde bir miktar komisyon kazanırsınız. Qnet sisteminin işleyiş mantığını piramit sistem olarak algılamayın. Çünkü sistem tamamen satış ortaklığı işleyişine göre kurulmuştur.

Aslında bu işe yabancılık çekecek hiç bir yanı yok. Atalarımızın yıllar önce yapmış olduğu komisyon işidir. Bu komisyonculuk işinin internet sektörüne aktarılmış haline satış ortaklığı demekteyiz. Ayda 10 bin lira kazanmak ise tamamen sizin elinizde ne kadar çalışırsanız o kadar para kazanırsınız.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

4 Yorum

  1. Qnet Dünya genelinde oldukça büyük bir firma en son yanlış hatırlamıyorsam Formula 1 e sponsor oldular.

  2. muzaffer urtekin

    Qnet in boyle imkanlar tanıdığını bilseydim coktan uye olurdum herkese tavsiye ederim

  3. Bu firmaya network marketing yapmak için üye olmuştum. Paranızı bu ve bunun gibi firmalara kaptırmayın. Google arama motorunda Qnet diye arama yaptığınızda zaten sabah gazetesinin haberini görebilirsiniz. Bunun dışında şikayet sitelerinde şikayetlere göz atmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019