Otelleri Tanıtarak Para Kazanın

Otel Tanıtımı Yap Para Kazan!

Evet başlıkta okuduğunuz gibi tamamen otel tanıtarak para kazanmak mümkün. Bu işten para kazanmak için bir web sitesine ihtiyacınız var.

Yapacağınız ve geliştireceğiniz ticari mantık tamamen sizin ticari zekanıza bağlıdır. Dilerseniz sitenize reklam alabilir reklamlara tıklama başına kazanırsınız. Dilerseniz yönlendirdiğiniz müşteri başına %25 ile %45 arasında komisyon kazanabilirsiniz. Tabi ki bu işlemlerin yanı sıra sitenize bir taksi çağır butonu koyabilir anlaşmalı taksilere yönlendirebilirsiniz.

Yani ziyaretçisi olan bir siteden ayda 5 lirada kazanabilirsiniz 5 bin lirada. Bu iş tamamen sizin ticari zekanıza ve geliştireceğiniz işlemlere bağlıdır. Bazen hiç tutmaz dediğimiz projeler hayata geçirildiğinde beklenenden çok daha fazla para kazandırıyor. Yaptığınız işi severek yaptığınızda çok daha iyi kazançlar elde edersiniz.

Geçen hafta ekibimizden bir arkadaş bu projeyi geliştirdi. Ve yavaş yavaş tüm tatil bölgeleri hakkında yazı yazmaya başladı. Örnek site; Fethiye Otelleri Bildiğiniz gibi yaz aylarında internetten ürün satışları zayıflamaya başlıyor. İnternetten para kazanan kişilerin mutlaka yaza yönelik bir planları da vardır. Bu şekilde tatil yada turizm sektöründen normal hayatta da olduğu gibi 3 ayda bütün kış kazanacağınız parayı kazanmak mümkün. Yeter ki elinizdeki fırsatları iyi değerlendirin. Aşağıda örnek siteye ait fotoğraf mevcuttur.

fethiye-otelleri-1

Web sitenize haftada 3-5 yazı yazarak sitenizi güncel tutabilirsiniz. Bu güncellik size Google arama motoru sıralamalarında + puan kazandıracaktır. Bunun dışında SEO yani Türkçe açılımı ile arama motoru optimizasyonu yaparak hedeflediğiniz kelimelerde ilk sırada çıkmanız mümkündür.

Bir çok otel sahibi web site, seo vs. konulardan anlamadığı için otellerinin sitelerini Google Adwords reklamcılığı kullanarak reklam veriyor. Yıllık ortalama 5 bin lira bütçe ayırıyorlar bu iş için. Fakat bahsettiğim projeyi yapıp oteller ile anlaşarak daha yüksek komisyonlar kazanmanız mümkündür.

Sizde hemen bir girişim yaparak para kazanmaya başlayın. Web site ve Google sıralamaları hakkında bilgi sahibi değilseniz ekibimiz ile iletişim sayfamızdan bölümünden iletişim sağlayabilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019