İşini Hakkı İle Yapan Kazanır!

farkli-olBu zamana kadar tanıştığım insanların bir çoğu işletme yada bilgisayar programcılığı mezunu. Fakat neredeyse tamamı işsiz diyebilirim. Oysa ki benim uzaktan yakından hiç alakam olmadığı bu iki meslekten kazancım onlara göre çok daha fazla.

Her zaman arkasında durup savunduğum bir görüş var. Bu sözü atalarımızda söylemiş zamanında. “Çöpçü dahi olsan işini severek ve hakkı ile yapmalısın.” Severek yapmadığınız bir işten sadece geçinebilirsiniz. Fakat işinize bağlı bir şekilde çalışıyorsanız emin olun hedeflerinize ulaşırsınız. Eskidenmiş o devlet memuru ol hayatını kurtar sözleri. Artık bişeyler üretmenin vakti.

Yıllarca okul hayatınız oldu ve üniversite mezunusunuz. En fazla alacağınız maaş 2500 TL ki şuan bir çok üniversite mezunu asgari ücretle çalışıyor. Bu para ile ev kirası, elektirik, su, mutfak masrafı ve beklenmedik aniden karşınıza çıkan masraflar ile ne kadar rahat yaşanabilir? Eğer gözüme kestirdiğim bir eşyayı ben alamıyorsam yada alırken düşünüyorsam bu kadar yıl çalışmanın emeği nerede diye sorduğunuz oluyor mu kendinize?

Bu devirde rahat bir yaşam sürmek istiyorsanız mutlaka bir üretkenlikte bulunup riskler almalısınız. Hayır gerek yok bu yaşantım bana iyi diyorsanız lütfen sitemizin adresini unutun ve sessizce terkedin. kazancteknikleri.net ailesi olarak amacımız girişimci ve nitelikli kişileri bir araya toplamaktır.

Girişimlere ve özellikle internet girişimlerine önem veren bir aile olarak tüm girişimci arkadaşların arkasındayız. Umarım faydalı bir yazı olmuştur yorumlarınızı bizden esirgemeyin. Bol kazançlar.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019