Ev Hanımlarına Para Kazanma Fırsatı!

Evden Para Kazanma Yolları

evden-para-kazanmak-1Ev hanımları artık bilgisayar başında günde sadece 1 yazı yazarak blog kurabilir ve para kazanmaya başlayabilir. Günlük olarak yaptığınız yemekleri bile bir yemek tarifi sitesi açarak not alabilir ve bir süre sonra sitenize ziyaretçi gelmeye başlar. Bu sayede Google’nin reklam servisi olan adsense ile sitenize reklam koyarak para kazanmaya başlayın.

Blog kurmak aslında çok zor bir işlem değil. Sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede bir blog kurarak hemen ilginizi çeken konuları yazmaya başlayabilirsiniz. Yurt dışında bu iş o kadar çok ilerledi ki artık her ev hanımının bir web sitesi var. Ve sitelerin belli bir takipçi kitlesine ulaştığı anda istediğiniz ürün satışına yönelebilirsiniz.

Örneğin; Sürekli olarak dekorasyon konularında yazılar giriyorsanız. Bir süre sonra sitenize girmiş olduğunuz dekoratif ürünleri almak isteyen alıcılar olmaya başlayacak. Ve bu sayede zamanla sitenizi e-ticaret platformu haline getirebilirsiniz.

İnternetten para kazanmak aslında kimine göre zor bir iş gibi görünse de aslında zamana yayıldığında internetten para kazanmak çok kolay bir iştir. Sizde hemen bugün bir web site sahibi olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten boşa zaman harcamak internetle ilk tanıştığımız yıllarda hepimizin yaptığı komik bir durumdu. 🙂 Fakat bir süre sonra Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda harcanan vaktin ne kadar boşa gittiğini anlayabilirsiniz. Günde saatlerce sosyal ağlarda gezen insanlar çevremde var. Onlara baktıkça benim zamanımın ne kadar kıymetli olduğunu daha iyi anlıyorum. Bir gün onlarda belki internetten boşa harcadığı zaman için üzülecekler fakat çok geç olacak.

Atalarımızın çok eski tarihlerden beri yaptığı işlerden biri ürün satmak yada ürün üretmektir. Yani para kazanmanın altın kuralı ticaret yapmaktır. Eğer bir ticarete aracı olmuyorsanız çok büyük paralar kazanmaya beklemenizde pek doğru olacağını düşünmüyorum.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019