Para Kazandıran İşler

İnternetten Para Kazanmak İçin Girişimci Ol

para-kazandiran-isler-1Genel bloglar birçok içeriğe ulaşana kadar ufak kazandırırlar fakat. Uzun süreli çalışmalar için gayet güzel bir düşüncedir. Genel bir hedef kitle belirlemek ve onlara özel konular yazmak gerekir. Örneğin; Samsung telefona nasıl format atılır? gibi başlıklar ile dolu dolu kopya olmayan bir site oluşturmanız sonucunda hiç masraf yapmadan 2-3 yıl sonra aylık ortalama 2000 lira civarında para kazanmaya başlarsınız. Tabi ki bu sadece ortalama kazançtır. Siteyi açıp 2 yıl bekletirseniz bu kazanca ulaşmanız 5 yıl sürebilir.

kazancteknikleri.net olarak para kazanma yolları kategorisinde en beğenilen site olmamızın asıl nedeni de bu aslında. Tek bir konu üzerine odaklanmaktır. Unutmayın ki fazla dallanıp budaklanmak hiç bir zaman işe yaramaz. Mesleğiniz hemşirelik ise bir sağlık sitesi açarak o gün karşılaştığınız sorunları sitenize yazmak hem sizi o alanda ilerletir hemde gerçekten takip eden bir okuyucu kitleye ulaşırsınız.

Tembellikten Kaçının; Unutmayın ki para kazanmanın 4 temel kuralı vardır.

  •  – Düşünmek
  •  – Planlı hareket etmek
  •  – Çalışmak
  •  – Pes etmemek

Eğer yukarıdaki üç kuralı tamamen uyguladığınıza inanıyorsanız ve dediğim gibi tek bir sektör üzerinde yoğunlaşıyorsanız. Başarıya yaklaştığınızı varsayabiliriz. Eğer müşterileriniz ile yüz yüze görüştüğünüz işler yapıyor iseniz her zaman doğruları konuşun ve müşteri samimiyetini kurun. Eğer internet üzerinden ürün satıyorsanız aynı algoritmayı uygulamanızın kesinlikle faydasını göreceksiniz.

Her gün bilgisayar başında saatlerce zaman harcamak yerine bu tarz bir iş üzerinde yoğunlaşmanız, size çocuklarınıza ve gelecek nesillere çok daha faydalı olacaktır. Eğer yaptığınız işlerin altında kendi imzanızı görmek istiyorsanız duyarsız kalmayın ve başarmak için bir adım atın. Şu anda en kolay para kazanma biçimi internetten para kazanmak tabi ki bunu da başarabilmeniz için yukarıda notunu düştüğüm 4 maddeyi uygulayabilmeniz gerekmektedir. Şimdiden hepinize bol kazançlar güzel projeler dilerim.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019