Youtube Videolarından Para Kazanmanın 8 Aşaması

Youtube İle Para Kazanmayan Kalmasın!

Son 6 aydır youtube videolarının üzerinde çıkan reklamların gelirleri videoyu youtube yükleyen kullanıcının adsense hesabında birikerek her ay çok güzel rakamlarda para kazanılıyor. Sizde youtube video yükleyerek para kazanmak için yazımızın devamını okuyun. Sizler için youtube ile para kazanmanın aşamalarını resimli olarak anlattık.

1- İlk olarak gmail hesabı almanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten kendinize bir gmail hesabı açabilirsiniz.
https://accounts.google.com/SignUp?service=mail&hl=tr

youtube-para-kazanma-1
2-
Gmail hesabımızı açtıktan sonra youtube.com’a giriş yapalım.

youtube-para-kazanma-2
3-
Sağ üst köşede bulunan isminizin üstüne tıklayalın, aşağıya doğru açılan pencerede kanalım sekmesine tıklayın.
youtube-para-kazanma-3
4-
Kanalınızın sayfasında sağ tarafta kanalı düzenle butonuna tıklayarak ülkeyi ingiltere olarak seçin. Bunun sebebi Youtube şuanda türkiye kanallarında reklam yayınlamamaktadır.

youtube-para-kazanma-7


5-
Youtube sitesinin en alt kısmına inerek “Yaratıcılar ve İş Ortakları” sekmesine tıklayın.
youtube-para-kazanma-5
6-
Açılan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Become a Partner” butonuna tıklayalım.
youtube-para-kazanma-6
7-
Açılan sayfada “Get Started” butonuna tıklayın.
youtube-para-kazanma-8
8-
Açılan sayfada “Hesabımı Etkinleştir” butonuna tıklayın ardından açılan sözleşmedeki butonlara tıklayın ve sözleşmeyi kabul edin.
youtube-para-kazanma-9Sıradaki aşama eğer bir adsense hesabınız yok ise aşağıdaki linke tıklayarak aşamaları takip edin ve adsense hesabı alın.
http://www.youtube.com/account_monetization?action_adsense_connection=1 Ödemeleriniz almış olduğunuz adsense hesabına yatar aylık 100$ ödemeyi geçen kanal sahipleri her ayın son haftası ödemelerini adsense belirlemiş oldukları banka hesaplarına yatırılır.

para-kazanma-youtube-1Yüklemiş olduğunuz videoları video yöneticisi bölümünden inceleyerek videoların sağ tarafında bulunan dolar simgesine tıklamanız halinde video incelenir ve reklam yayınlanmaya başlar. Bu durumda ne kadar çok benzeri olmayan özgün video, o kadar çok para diyebiliriz.

Videoları kendiniz çekip yüklemeye çalışın. Yada daha önceden yüklenmemiş bir video bulabilirsiniz. İnternet ortamında yüzlerce video bulmanız mümkün özellikle ingilice sizeler bu konuda çok fazladır. Youtube’den indirip video yüklemek hesabınızın kapatılmasına yol açar. Bu aşamaları tamamladıktan sonra yüklediğiniz videoların sağ tarafında bulunan dolar işaretine tıklamanız durumunda videonun önünde reklam çıkmaya başlar. Çıkan reklamlardan tıklama başına para kazanırsınız ve bu durumu Google adsense üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019