Para Kazanmak İçin Motive Olun!

Konu Girişimcilik İse…

Ülkemizde amaçsız insanların sayısını düşünmek bile istemiyorum. İlerleyebilmek için proje geliştirin ve uygulayın. Sadece düşünmek yetmez hayata geçirin. Tatile çıkın, gezin eğlenin ve insanların beklentilerini karşılayacak projeler düşünün. Temiz hava ve yürüyüş mükemmel projeler üretebilmeniz için iki element diyebilirim.

Aslında amacınız para kazanmak yerine başarı sağlamak olmalı. Çünkü gerçekten başarı için yapılan iş istenilen seviyeye ulaşılana kadar para kazandırmasa da seviyeye ulaşıldığında beklediğinizden daha fazla para kazandırır. İşinizi sevmeli hatta işinize aşık olmalısınız. Yatarken, kalkarken işiniz ile uyuyup işiniz ile uyanmalısınız. Hayal ettiğiniz işler, hedefleriniz rüyanıza girmeli tamamen odaklı bir şekilde çalışmalısınız.

İşinizi aceleye getirmeyin; Düşündüğünüz projeleri, işleri kesinlikle aceleye getirmeden yavaş yavaş hataları görerek hataları düzelterek ilerlemelisiniz. En ufak hata bile projeniz ilerlediğinde büyük rahatsızlıklar verebilir. Bu yüzden gözlemleyerek ve düşünerek ilerleyin.

Hedeflerinizi aşama aşama not alın; Örneğin ilk hedefiniz son model bir araç almak iste her gün o aracın fotoğrafını görebileceğiniz bir yere yapıştırarak beyninize kazıyın. Aşağıda benim hedefim olan aracın fotoğrafı var. En kısa sürede aşağıdaki fotoğrafı olan aracı almayı planlıyorum. Aracı aldığımda fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım. Önce kendime sonra bu araca söz verdim almak için. 🙂

hedefim-bmw-2Büyük paralar kazanmak için küçükten başlanmalı. Kafanızda bir sektör oluşturup 100 bin lira kredi çekerek o işi yapmak yerine 1000 liralık bir bütçe ile başlayıp yavaş yavaş büyümeyi tavsiye ederim. Çünkü o sektördeki zorlukları 1000 liralık bütçe ile görebilirsiniz. Verdiğim rakamlar sektörden sektöre değişir tabi ki. Ama şunu unutmayın ki; zorluk görmeden kesinlikle zirveye ulaşmak mümkün olmaz.

Para kazanmak için kendinizi geliştirip iletişim konusunda geliştirmeniz gerekir. Şunu unutmayın ki iletişim kurmayı bilmiyorsanız. İnsanları tarz, talep tarafından bağ kuramıyorsanız kesinlikle kendinizi iletişim konusunda geliştirmeniz gerekmektedir. Rakiplerinizden farklı olun, rakiplerinizin sunduğu hizmeti çok daha fazla alanda sunun, soruları cevaplamaktan çekinmeyin. Şimdi hepinize bol kazançlı projeler üretmeniz dileklerimle. 🙂

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019