İnternetten Sürekli Para Kazandıran Sistemler

para-kazanma-1İnternetten para kazanmak denildiğinde akıllara bir çok alan gelebilir. Fakat her internet girişimcisinin ilerlediği alan doğrultusunda bu yok ikiye ayrılıyor da diyebiliriz. Örneğin bir işletmeci iseniz ürünlerinizi bir e-ticaret konseptin de müşterilerinize cazip gelecek özellikleri sunabilir ve reklamlar ile sitenizi besleyebilirsiniz. Bireysel olarak internetten para kazanmak istediğinizden işin rengi tamamen değişir.

Piyasada size internetten para kazandıracağını söyleyen yüzlerce kişiye ulaşabilir. Yüzlerce yazı görebilirsiniz fakat hangi işlerin profesyonel olarak kazandırıp hangi işlerin para kazandırmadığını seçmekte kararsız kalabilirsiniz. Örneğin tıkla para kazan yada reklam izle para kazan gibi yöntemler ile ayda en fazla 30 Türk lirasını ancak kazanabilirsiniz. bu yüzden bu tarz sistemlerden uzak durmalısınız.

“Ben çalışmadan para kazanmak istiyorum!” Diyorsanız.
Çalışmadan para kazanmak isteyenlere müjde bu tarz işlere güvenip para yatıranların yüzlerinin güldüğünü söyleyemem. Hiç bir iş yapmadan para kazanılacağına inanan insanlara hayran kalıyorum doğrusu, bu ne cesarettir. Geçen yaz ülkemizde binlerce kişinin para yatırdığı bir sistemi örnek verecek olursak. Sisteme yatırdığınız miktarda paranın her gün %2 sini faiz olarak çekebiliyor muşsunuz. İlk aylarda gayet güzel bir şekilde ödemelerini yapan şirket yatırımlar artınca işin içinden çıkamamaya başladı ve son aylarda sisteme para yatıran hiç bir kullanıcı para çekemiyor. Oturup düşünüldüğünde bu akıl sır ermeyen faiz oranı hiçte mantıklı gelmiyor. Her neyse geçmiş olsun. Umarım bir daha ki sefere çalışarak para kazanabileceğiniz bir sistem ile çalışırsınız.

“Şunu unutmayın ki eğer yapılan işte doğrudan yada dolaylı bir şekilde ucu ticarete dokunmuyorsa, uzun vadede para kazanma ihtimaliniz yok.”

Eğer para kazanmak istiyorum diyorsanız 1 alana odaklanmanızı tavsiye ederim. Bundan 5 yıl öncesinde bütün işlerde kolum olsun her yerden para kazanayım düşüncesine sahiptim. Ve bu düşünce ile hiç bir şeye sahip olamadım. Fakat aradan geçen zaman bana tecrübe ve deneyim kazandırmıştı. Deneyimlerim hatalarım sayesinde bugün bir asgari ücretle çalışan kişiden neredeyse 15-20 kat daha fazla para kazanıyorum.

Sizde internetten para kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı?
İnternet üzerinden başkalarının ürünlerini kendi referansınız ile satarak her ay mükemmel paralar kazanmak mümkün. Bu sistemin adı affiliate marketing yani Türkçe’si ile satış ortaklığı diyebiliriz. Aslında bu işin özü yine hepimizin bildiği komisyonculuktur. Bu iş internet üzerinden yapılmaya başlandığında hedef kitleniz daha geniş ve çok daha yüksek bir satış hacmine sahip olursunuz. Satış hacmi ve hedef kitle ticarette en önemli 2 anahtarda diyebiliriz.

Örneğin; Orta çaplı bir kasabada 20 bin kişinin yaşadığını düşünün ve o kasabada bir eczane olduğunuzu varsayalım. Olabilecek eczane sayısı en fazla 5 olduğunu düşünürsek. Satış hacminiz ortalama 4000 kişidir. Fakat internetten durum böyle olmuyor. İnternetten satmak istediğiniz ürünün alıcı potansiyeli çok daha fazladır.

Evinizden otururken bile Dünya’nın öbür ucundaki bir hemoroid hastasına hemoroid tedavi kremi satabilir ve bu işlemden komisyon kazanabilirsiniz. Siz sadece aracısınızdır size özel referans linkinizden sattığınız krem için komisyon kazanırsınız. Sistemin bazı püf noktaları hangi ürünü nasıl pazarlayacağınızı öğrenmekten geçer bu konuda sizlere Kazanç Teknikleri(Tıkla İncele) eğitim setini öneriyorum. Sistem aslında gayet basit bir şekilde işliyor. Günde sadece 1 saat çalışarak her ay oldukça güzel rakamlar kazanabilirsiniz. Şimdiden hepinize bol kazançlar diliyorum.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019