Kadir Karapelit Kimdir?

Satış ortaklığı sektörü hakkında araştırma yapanların yakından takip ettiği isim Kadir Karapelit Türkiye’nin en profesyonel satış ortağıdır.

Satış ortaklığı nedir? ( Bilmeyenler İçin)

Satış ortaklığı başkalarının ürünlerini size özel referans linki üzerinden satarak daha önceden belirlenen komisyonu kazanmaktır. Ürün satışı dendiğinde kapı kapı gezerek ürün pazarlandığını sanmayın. Tamamen bütün işiniz internet üzerindendir. İlk olarak en çok satılacak ürünü yada direk hedef odaklı bir ürün seçmek gerekir. Hedef odaklı ürün örneğin horlama tedavisi ürünüdür. Bu ürünü araştıran kişiler horlayan yada horlayan kişiden rahatsız olan eşleridir. Ürün seçiminizi yaptıktan sonra ürünü hangi reklam ile pazarlayacağınıza karar vermeniz gerekir.  Belirlediğiniz ürün sağlık kategorisinde bir ürün ise oyun sitesi yada forex sitelerine reklam versenizde satış yapabilme olasılığı çok düşüktür.

 

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir