Evde Yapılabilecek Çok Para Kazandıran Ek İş

internetten-para-kazan-ek-isSizde evinizde yada iş yerinizde bilgisayar karşısında boşa zaman harcıyor ve bu harcadığınız zaman da internetten para kazanmak ister misiniz? İnternetten para kazanmak kimilerine göre efsane kimilerine göre yalan. Fakat Dünya’nın en büyük ticaret merkezinin internet olduğunu biliyor musunuz? İnternetten 2012 yılı istatistiklerine göre 107 milyon lira tutarında bir ciro döndüğünü biliyor muydunuz?

İnternetten bu kadar büyük miktarda paralar döndüğüne göre elbete bu sektörden para kazanan insan sayısı da oldukça fazla. Son 3 yıldır Türkiye’de bireylerin çalışarak para kazanmasını sağlayan en büyük sektör anket doldur para kazan sektörüdür. Anket şirketleri sizin mail adreslerine her gün yüzlerce anket yollar ve doldurduğunuz anket başına 40 ile 80 lira arasında para kazanırsınız. Ücretler doldurduğunuz anketin uzunluğuna bağlıdır.

Peki bu anket şirketleri doldurmamız için bize neden para ödüyor? 
Diye soracak olursanız aslında cevabı çok basit. Şöyle düşünün ki yüzlerce Dünya devi şirket var. Örneğin bir otomobil şirketini düşünün yeni üreteceği aracı halkın arz ve taleplerini toplayarak satışa çıkarması otomobil firmasının satış sayısını arttıracaktır. Bu durum otomobil şirketinin fazlası ile hoşa gider. Otomobil firması bu durumda bir anket şirketi ile anlaşarak en kısa sürede halkın arz ve taleplerini toplamasını ister. Bunun içinde anket şirketine yüklü bir ödeme yapar. Aslında satacağı ürünün yanında anket şirketine ödediği para şirketler için çerez parasıdır. Anket şirketine ödenen yüklü miktardaki parayı anket şirketi o anketi dolduranlara belirlediği ücreti öder. Anket başına genelde 40-80 tl arasında para kazanırsınız.

Anket şirketleri ödemeleri nasıl yapar?

Anket şirketleri sizin doldurduğunuz anket sayısına göre 15 günde 1 kez banka hesabınıza kazandığınız parayı gönderir.

E-mail adresime gelen anketlerin hepsini doldurmak zorunda mıyım?

Hayır. E-mailinize gelen anketlerin hepsini doldurmak zorunda değilsiniz. Doldurduğunuz anket kadar para kazanırsınız.

Peki anketler zor mu?

Anket soruları genelde aşağıdaki şekilde sorulur;

– Evli misiniz?
-Ne tarz otomobil merakınız var?
-Ne kadar süre ile şehirler arası yolculuğa çıkarsınız?

Yukarıda gördüğünüz gibi gayet basit cevaplanabilir anket sorularına cevap işaretleyerek para kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak isteyenlerin tek dikkat etmesi gereken nokta güvenilir ve zamanında ödeme yapan anket şirketlerini bulmaktır. Bu sektörde yüzlerce anket şirketi olduğu için neredeyse çoğu ödemenizi yapmaz. Güvenilir bir şirket bulana kadar zaman kaybedebilirsiniz. Eğer anket şirketi aramak ile vakit kaybetmeden para kazanmaya başlamak istiyorsanız Anket Doldur Para Kazan(Tıkla İndir) kitabını tavsiye ederim. Anket doldur para kazan kitabı uzun araştırmalar sonucu güvenilir ve zamanında ödeme yapan 250 adet anket şirketini listelemiştir. Anket doldurarak evden para kazanmak için yapacağınız tüm işlemler resimli olarak aşama aşama anlatılmıştır.

Sizde internette boşa zaman harcamak yerine bilgisayar başında günde sadece 1 saat çalışarak para kazanabilirsiniz. Günde sadece 1 saat anket doldurarak her ay 1000 tl para kazanmak mümkün. Üstelik ev rahatlığında kimseye muhtaç kalmadan. Sizde internetten boşa zaman harcamak yerine hemen bir işin ucundan tutmanızı tavsiye ederim.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019