Anahtar Teslim Web Sitesi Sadece 99 TL

web-site-acma-1Sitesi olmayan kalmasın diye yeni projemiz anahtar teslim web sitesi sadece 99 TL den kapış kapış gidiyor. Bu projemizden kazancteknikleri.net sitemizin takipçileri de yararlanması için bir duyuru yapmak istedik.

Web Sitesinin Faydaları

Günümüzde en çok ticaretin döndüğü alan internet olduğudan haberiniz var mıydı? 2012 yılı içerisinde internetten dönen e-ticaret hacmi 4 milyar $ olarak resmi açıklama yapıldı. Bazı iş adamlarının açıklamarı ise bu duruma şöyle oldu. “Yemek sektöründe en işlek caddelerde 12 adet şubem olmasına rağmen, E-ticareti deneme kararı aldım ve tam 1 ay içerisinde 12 dükkanımın yaptığı ciroyu sadece 1 internet sitesi geçti.” Açıklamasında bulundu.

Hazır Web Site Paketlerimizin İçeriği

Anahtar teslim web siteniz 1 gün içerisinde size teslim edilir. Sitenizin 1 yıllık ücreti sadece 99 TL dir. Ekstra bir ücret talep edilmez. İstediğiniz renklerde istediğiniz görünüm verilir. Sitelerinizi size verilecek olan yönetim panelinden her istediğiniz bölümünü değiştirebilirsiniz.

– 1 Yıllık Hosting
– 1 Yıllık Alan Adı
– Ücretsiz Logo Tasarımı
– Ücretsiz Kurulum
– Ücretsiz Keyfinize Özel Tasarım
– Siteyi İstediğiniz Gibi Düzenleyebileceğiniz Yönetim Paneli
Hepsi yıllık sadece 99 TL 1 Yılın sonunda eğer devam etmek isterseniz 99 TL daha ödeme yapmanız gerekir. Eğer devam etmek istemezseniz herhangi bir zorunluluk yoktur.

 Web Sitenize Özel Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu bir çok web tasarımcının dikkat etmediği en önemli unsurlardan biridir. Kısaca anlatmak gerekirse Google’da sizin istediğiniz kelimelerde ilk sayfada çıkmanızı sağlayan sistemin genel ismi arama motoru optimizasyonudur. Sitenizin alt yapı optimizasyonu olduğunda çok rekabeti olmayan ara kelimelerde yükselmeniz çok kolay. Anahtar teslim web site paketini alan arkadaşlara arama motorlarında üst sıralara nasıl çıkacaklarının eğitimini veren 69 TL değerindeki eğitim kitabı ücretsiz olarak verilmektedir.

Sizde internetten boşa zaman harcamak yerine web sitenize içerik ekleyerek internetten para kazanmak için bir adım atın. Sosyal medyalarda harcadığınız zamanın sadece ufak bir kısmını web siteniz ile ilgilenerek geçirdiğinizde geleceğe dair çok güzel bir yatırım yapmış olacaksınız. Sitenize içerik girdikçe ziyaretçi sayılarınız artar ve sitenizde reklam alanlarını kiraya verebilirsiniz.

Yada kurumsal bir şirket iseniz müşterilerinize profesyonel olarak çalıştığınızı web siteniz ile kanıtlayabilirsiniz. Sizde bir web site sahibi olmak için sitemizin iletişim sayfasından bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formunda numaranızı bırakırsanız çok daha hızlı iletişime geçilir.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019