Para Kazanma Yolu

İnternetten Ek Gelir Fırsatı

İnternetten para kazanmanın yüzlerce yöntemi vardır. Fakat bu yöntemlerden bir çoğu ile para kazanmak pekte mümkün değildir. Kumarı oynayan değil, oynatan kazanır mantığında düşünebilirsiniz.

Son 3 yıldır Türkiye’de en çok para kazandıran 2 sektörü sıkı bir şekilde inceledik ve incelemelerimizi sizlerle paylaşmak istedik. İlk olarak bahsedeceğimiz işi online anketörlük olarak da adlandırabiliriz. Bir kaç yıl öncesine kadar sokaklarda anket doldurmaya çalışan kişilerin sayısı şuan ki sayıya kıyasla çok yüksekti. Fakat şuanda anket şirketleri bu işi çok daha hızlı bir şekilde gerçek sonuçlara ulaşabilmek için anketörlük işini internete döktüler diyebiliriz. İnternet üzerinden doldurduğunuz anket başına 5 dolar ile 75 dolar arasında para kazanırsınız.

Anket Doldurarak Para Kazanın!

Anketler gün içerisinde mailinize yollanır ve siz istediğiniz anketi doldurarak o anketin ödemesini alabilirsiniz. Örneğin 5 anket geldi mailinize ve siz bunlardan sadece 2 tanesini dolduracak vaktiniz oldu. Dolduğunuz anketin ödemesini alırsınız. Bu işin tek püf noktası zamanında ödeme yapan güvenilir anket şirketlerini bulmak diyebiliriz. İşin en önemli noktası güvenilirlik. Bu konuda sizlere Anket doldur para kazan(Tıkla İndir) kitabını tavsiye ederim. Kitap uzun araştırmalar sonucu en güvenilir zamanında ödeme yapan 250 adet anket şirketini listelemiştir. Ve para kazanmaya başlamak için ilk etapta yapmanız gereken işlemler sırası ile resimli olarak anlatılmıştır.

internetten-para-kazanma-yolu-1

Eğer bu zamana kadar internetten boşa zaman harcadıysanız. Bu işin içine girdiğinizde boşa harcadığınız zaman için üzüleceksiniz. İlk olarak 5 yıl önce bu sektöre adım attığımda aslında pek ümidim yoktu diyebilirim. Fakat çok basit bir çalışma ile gerçekten çok güzel para kazanıldığını görünce, bu iş benim hayatımın işi dedim. Ve 5 yıldır beni maddi olarak çok aşırı rahatlattı bu sektör. İnternet üzerinden ek gelir sağlamak isteyenlere yönelik mükemmel bir iş fırsatı.

Geçmişten günümüze internet kullanımı özellikle son yıllarda neredeyse 7 den 70’e herkes kullanır hale gelince en büyük pazar alanı oluştu da diyebiliriz. İnternetten sadece ülkemizde yılda 4 milyar dolarlık alışveriş yapıldığını biliyor muydunuz? Peki siz bu pastadan payınızı almak istemez misiniz? Hiç zaman kaybetmeden bir adım atmanızı öneririm. Şimdiden hepinize bol kazançlar dilerim.

 

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019