Ücretsiz Twitter Takipçi Arttırma Sistemleri

Twitter Takipçisi

bedava-twitter-takipcisi-1Son dönemde herkesin dilinde olan twitter çılgınlığına değinmek istedim bu yazımda. Twitter takipçi arttırmak artık bu yazıyı okuyanlar için çok kolay. Son dönemlerde Google arama motorunun sosyal medyaya verdiği önem neredeyse diğer kurallara göre %40 oranında bir bölüm oldu sanırırım. Bu yüzden web site sahipleri, işletmeler ve ünlüler bile twitter sosyal ağına yönelmeye başladı. Facebook çok hızlı bir gelişme ile çok kısa sürede büyüdüğünü gördük. Fakat Twitter sosyal paylaşım sitesi de en az facebook kadar hızlı büyümeye devam ediyor.

Açıkçası önümüzdeki dönemlerde iki büyük sosyal paylaşım siteleri arasındaki rekabetin çok daha fazla artacağını hisseder gibiyim. Twitter’ın ilk etaplarda büyümesinde ki en önemli etken neredeyse bütün ülke başkanları, sanatçılar twitter kullanıyordu. Bir süre sonra bu twitter çılgınlığı facebook kullanıcılarına da bulaştı. Tabi ki bunu fark eden Google Twitter sitesine oldukça önem vermeye başladı. Bu yüzden bir çok internet girişimcisi arkadaşta Twitter sitesinin gücünden faydalanmak için web siteleri için bir twitter kullanıcı adı aldı.

Şimdi gelelim asıl sizin merakla beklediğiniz konuya.  Twitter sitesinde takipçisi fazla olan kişi olmak moda oldu. Günlük 50 tane takipçiyi ücretsiz olarak veren bir site paylaşmak istedim bende. Günde 50 adet ücretsiz twitter takipçisi kazanmak istiyorsanız buraya tıklayarak açılan web sitede giriş yap butonuna tıklayarak twitter hesabınıza giriş yapın. Günde 50 adet twitter takipçisi kazanırsınız. Bu sayede dört bin yada beş bin takipçiye ulaştığınızda hesabı 100 lira gibi bir rakama satabilirsiniz. Bu şekilde 3-4 aydır twitter hesabı satan arkadaşlar ciddi anlamda para kazanmış. İnternetten ek iş yapmak isteyenlere tavsiye edebileceğim en güncel yöntem bu diyebilirim. Sadece bu işi bile yaparak ayda 500 lira civarında para kazanmak hiçte zor değil. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019