2013 Yatırım Araçları

Yatırım Yapmak İsteyenlere

yatırımcılara tavsiyeler2013 Yılında her zamanki gibi yine altın zirvede kalmayı başarıyor. Son 3 yıllık istatistiklere göre uzun zamanlı olarak bekletildiğinde değerini 2 katına katlıyor. Böyle giderse altın piyasası sürekli ayakta kalacak. Uzun süreli yatırım yapmak isteyenlere altın almalarını tavsiye ederim.

Eğer yüksek miktarlarda altın almayı planlıyorsanız örneğin 10 bin liralık almayı planlıyorsanız. Bu altını korumak için kendinize has yöntemler geliştirmelisiniz. Artık çekmecelere ve ufak kutulara koymak pek akıllıca bir fikir değil. Çünkü evinize hırsız girdiğinde ilk bakacağı yerlerdir. Örneğin banyonuzda bir seramik parçasının arkasını bu değerli eşyalarınızı korumak için düzenleyebilirsiniz. Bundan 2 sene önce bir çok kişi çelik kasa alarak değerli eşyaları içine koyuyorlardı.

Fakat haberlerde izlediyseniz artık hırsızlar çelik kasayı komple çalıp imha ediyorlar. Buda ayrıca gülünç bir duruma geldi. Bu yüzden size tavsiye ettiğimiz koruma şekli tamamen size özgün olsun. Örneğin mutfakta kullanmadığınız bir tencerenin içi olabilir. Yöntemler oldukça komik olsa da değerli eşyalarınızı en iyi koruyabileceğiniz yerlerdir.

Bunun dışında bankadan bir kasa kiralayarak değerli eşyalarınızı korumakta mümkündür. Aslında en garanti yöntem budur, çünkü bankada bulunan kasanız için sigorta yapmak zorunludur. Aylık 600 lira civarlarında olan kasa kiraları ufak yatırımcılar için pek ideal sayılmaz. Ciddi anlamda yüklü yatırımcılar için bankadan kasa kiralamalarını tavsiye ederiz. Eğer ufak yatırımlar ile internetten ek gelir sağlamak istiyorsanız sitemizdeki diğer yazılara göz atmanızı tavsiye ederim. İşin içine girdiğinizde para kazanma zor olmadığını göreceksiniz. 

Bunun dışında bir yatırım aracından daha bahsetmek istiyorum. Bu yatırım aracı son 5 yılda yatırımcıların yüzlerini fazlasıyla güldürüyor. Aslında bu yatırım yöntemini hepiniz biliyorsunuz fakat potansiyel hakkında bir bilginiz olmayabilir. Evet bahsettiğim yatırım aracı internet’tir. Son yıllar da birçok holding sahipleri bile bu sektöre yönelmeye başladı. İnternet üzerinden sağlam bir ekiple yürüyen odaklı bir site sahibi olmak geleceğin en iyi yatırımıdır. Geçmişimize bir göz atalım bundan 10 yıl önce memurlara kız verilirdi. Çünkü maaşı sabit ve sürekli olduğu için. Ama 10 yıl sonra internet girişimcilerine kız vermek isteyen anne baba artacak. Bu yazıma 10 yıl sonra tekrar bakacağım. Ben söylediklerimin arkasındayım 10 yıl sonra tekrar bu yazıda buluşma dileğimle. Herkese  bol kazançlar.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019