Dosya Yükleyerek Nasıl Para Kazanırım?

Dosya Yükleyerek Para Kazanma Yolları

Bir işte çalışıyoruz bütün gün çabalıyoruz ama sonunda istediğimiz kadar para kazanamıyoruz bazen. Bazen de kazandığımız meblağlar bizim ihtiyaçlarımızın yarısını bile karşılamıyor. Bizde ek iş yaparak başka yerlerden para kazanmaya çalışıyoruz. İstediğimiz tek şey hem evimizde vakit geçirmek hem de evde bir şeyler yaparak ek iş sağlamak. Bunun için çeşitli yollar var . Bunlardan en önemlisi dosya upload ederek para kazanma sistemidir. İnsanlar artık filmleri, cdleri gidip dışarıdan para ödeyerek almak yerine her gün film, şarkı, dosya indirmek için bu siteleri kullanıyor. Siz de upload yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken önce güvenilir bir upload sitesi bulmak ve buraya üye olmak. Daha sonra ilgi çekecek ve araştırılacak konularda siteye dosya yüklemeniz gerekiyor. Yüklediğiniz dosyaların insanlar tarafından görülmesini ve indirilmesini sağlamak için dosyanızın linkini sosyal paylaşım alanlarında paylaşmanız gerekiyor.

Dosya-yukle-para-kazanma-yollari-1

Bundan sonra size düşen dosyalarınızın insanlar tarafından indirilmesini sağlamak. Dosyanız ne kadar çok indirilirse siz de o kadar çok para kazanırsınız. İnternetten kazanma yolları içerisinde en çok tercih edilen ve en basit yöntem upload ederek para kazanma yöntemidir. Sermayesinin olmaması ve web site kurma blog oluşturma gibi bir zorunluluğunun olmaması çok tercih edilmesini sağlıyor. Upload sitelerinde dosya paylaşarak para kazanmak istiyorsanız birkaç siteye değil de güvenilir ve iyi para kazandıran bir upload sitesine üye olun ve dosyalarınızı burada paylaşın. Paylaştığınız dosyaların çok fazla indirilmesini istiyorsanız paylaştığınız linklerle beraber güzel tanıtım yazıları da yazmanız gerekiyor. Turbobit.com ve Hotfile gibi upload siteleri bu konuda yeterliliğini sağlamış başarılı sitelerdir.

Upload ederek para kazanmanın önemli bir noktası en çok hangi konularda arama ve indirme yapılıyor onu tespit etmektir. Sonra bu çok tercih edilen paylaşımların linkini hangi sitelerde paylaşırsanız daha çok kişiye ulaşırsınız onu belirlemek. Upload sisteminde de diğer bazı sistemlerde olduğu gibi alt eleman çalıştırma özelliği vardır. Sizin her çağırdığınız üye upload yaptıkça siz de onun kazancıyla beraber internetten para kazanma yollarına başlarsınız. Yani bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

One comment

  1. Alparslan Ender

    Sopa yasasından sonra vs. piyasa çok boşaldı maalesef. Eskisi gibi kazandırmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019