Google Adsense İle Para Kazanma Yolları

Kolay Para Kazanma Yolları 6

İnternetin günümüzde hayatımızın her alanında yerini almasıyla beraber bloglar ve web siteleri artık her konuda hizmet vermeye başladı. Web sitesi olanlar hem sitelerinin devamını sağlamak hem de para kazanmak için artık Google Adsense reklamlarına yöneliyorlar. İnternetten para kazanma yolları biri olan Google Adsense en sağlam ve güvenilir para kazanma yoludur. Ve yapmanız gereken şeyler emin olun çok kolay. Google Adsense googlenin kişilerin ve şirketlerin reklamlarını yayınlamak için oluşturulmuş bir reklamlardan oluşan ağdır. Eğer internet üzerinde bir web site ya da blogunuz varsa bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınıza gelince öncelikle örneğin kozmetik alanında bir site açtınız varsayalım. Sonra Google Adsenseden sitenize reklam almak istiyorsunuz ve almayı başardınız.

google-adsense-para-kazanma-yollari-1
Konunuzla alakalı kozmetik ürünleriyle ilgili bir reklam sitenize yerleşiyor. Sitenize arama yapmak için girenler reklamlara tıkladıkça siz de para kazanırsınız. İçimizde bazı uyanıklar çıkıp reklamı süreli kendi tıklamaya kalkabilir. Ama emin olun googleyi kandırmanız mümkün bile değil çünkü o sizin bütün hareketlerinizi takip edebiliyor. Bundan sonra siz sitenize hiç girmeseniz hiçbir şey yapmasanız bile size para kazandırmaya devam ediyor. Google Adsenseye üye olmak ücretsizdir Google Adsenseye parayı sadece reklam verenler öder. Günümüzde bu işi yaparak çok fazla para kazanan insanlar vardır. Çünkü günümüzde alışveriş artık her konuda online olarak yapılmaktadır. Böyle olunca da şirket ve firmalar internetteki müşterilerine ulaşmak, satış yapmak için sitelere reklam verme yolunu seçmektedir.

Google Adsense sitenizin büyüklüğüyle ya da konularınızla çok fazla ilgilenmeden size reklam verir. Bazen en popular konular daha az tıklanmaktadır. O yüzden hangi reklamların daha çok tıklandığınızı araştırmanız lazım. Sitenizde yayınlayacağınız reklamlar yazı reklamı, resim reklamı ya da hem yazı hem resim ikisi bir arada reklam olabilir. Reklamlarınız sitenizde yayınlanmaya başladıktan 10 dk. sonra artık ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Reklamlar tıklanmaya başladıkça sizde artık para kazanırsınız ancak paranız öyle hemen değil de 100 dolara ulaştığında size ödeme yapılır. Ödemelerinizi paypal hesabınızla ya da banka yoluyla alabilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019