Xticaret İle Nasıl Para Kazanılır?

Xticaret

xticaret-kazanc-ekrani

Günümüzün en büyük platformlarından birisi olan internetten para kazanmanın birçok farklı yolu var, birçoğunu da biliyoruz. Peki daha önce XTicaret ismini duydunuz mu? Duyanlar olduğu kadar duymayanlar olduğunu da biliyorum. Peki nedir bu XTicaret? Nasıl üye olunur ve nasıl para kazanılır? Bunların hepsinin cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle XTicaret nedir, bunu açıklayayım. XTicaret, internet üzerinde satışa dayalı, satıcı ve alıcıları buluşturan, internet alışverişinin yapıldığı bir sistemdir ve günümüzde birçok internet kullanıcısı bu Xticaret sistemini kullanmaktadır. Yepyeni bir çalışma sistemi içine giren Xticaret ile artık kazanmayan kalmayacak.

Türkiye’de alıcı, satıcı ve satış ortaklarını aynı platformda buluşturan Xticaret, satış odaklı ilk alışveriş platformudur.
Peki bu sistem nasıl çalışıyor? Xticaret sisteminde alıcı, satıcı ve satış ortakları aynı platformda yer alıyor. Ortada bir ürün var ve ürününü pazarlamak isteyen satıcılar ürünlerini bu siteye ekliyorlar. Daha sonra bu ürünün satışları Xticaret üyeleri tarafından gerçekleştiriliyor. Yapılan satış hem satıcı hem de satış ortaklarının kazanmasını sağlıyor, satış ortakları yapılan her alışverişten belirli bir oranda komisyon alıyorlar. %75’e varan oranlarda kar sağlayan Xticaret, belki de bugüne kadar geliştirilmiş en karlı internetten para kazanma yöntemlerinden biri.


Satış ortaklığı sayesinde, cebinizden tek bir kuruş çıkmadan, Xticaret platformundan gelir elde etmeniz mümkün, hem de %75’e varan komisyon oranlarıyla. Bu sistemde satış ortaklığı yaparken herhangi bir pazar bulmanıza ve karşınızda bir muhatap bulmanıza gerek kalmıyor. Peki kime satacaksınız? Xticaret ile para kazanmak için yapmanız gereken tek şey ürünün reklamını yapmak. Yapmanız gereken tek şey 20.00 TL ödeyip Xticaret’e üye olmak. Bu ödemenin alınmasının nedeni de sistemin üyelerini koruma altına almak.
Kendi işinin patronu olmak, evinden iş yerinden, internetten para kazanmak ve bunu ciddi bir gelir kaynağı haline getirmek isteyenlerin adresi Xticaret, hem alıcı, hem satıcı hem de satış ortaklarına kazandırıyor. Siz de gelişmiş bir reklam ve pazarlama yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, internetten para kazanma yöntemlerinin başında gelen Xticaret platformunda üyelik oluşturabilirsiniz. Üstelik sisteme üye olmak da oldukça kolay. www.xticaret.com adresini ziyaret edip detaylı bilgi alabilir ve 20.00 TL karşılığında üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019