İnternetten Para Kazanma Yolları Doğru mu? Soru-Cevap

Kazanç teknikleri eğitim seti ile alakalı günde 20 ye yakın mail gelmeye başladı bunun üzerine en çok sorulan soruları bu başlık altında cevaplama kararı verdim.

Soru: Kazanç teknikleri kitabı ile ayda kaç para kazanırım?

Cevap: Sizin performansınıza bağlıdır, Doğrudan ayda 3000 lira demek doğru olmaz.

Soru: Ürünleri kişilere yüz yüze pazarlayarak mı para kazanıcaz?

Cevap: Hayır kesinlikle ürünleri pazarlarken kimse ile yüz yüze pazarlama yapmazsınız. Size ait referanslı linkleriniz ile kişileri ürünün tanıtım sayfasına yönlendirmeniz yeterlidir.

Soru: Kazandığım parayı ne zaman hesabıma çekebilirim?

Cevap: Kazançlarınız otomatik olarak hesaplanıp 15 günlük periyotlar halinde banka hesabınıza yatar.

Soru: Web site kurulumu bahsetmişsiniz site kurmadan para kazanamaz mıyım?

Cevap: Web site kurmadan para kazanmanız mümkündür. Fakat web siteniz üzerinden sürekli artan bir kazanca ulaşmanız daha kolay olacaktır. Kazanç teknikleri eğitim seti eğer web site kurma sorunu yaşarsanız sitenizi kurup size teslim ediyorlar.

Soru: Madem böyle bir iş var neden kendiniz yapmayıp bizlere anlatıyorsunuz?

Cevap: Bu sistemde komisyon kazanabileceğiniz binlerce ürün var. Yani bu işi bir pasta olarak düşünün. Ben bu pastanın sadece ufak bir diliminde iş yaptığımı düşünün. Yani sektör o kadar geniş ki kimse kimsenin kazancına mani olmaz.

Soru: İnternetten para kazanma yolları doğru mu?

Cevap İnternetten para kazanma yolları vardır. Fakat seçeceğiniz sektör çok önemlidir. Benim tavsiyem internetten para kazanmak için satış ortaklığı sistemini uygulamanızdır. Eğer satış ortaklığı sistemi hakkında bilginiz yok ise Kazanç Teknikleri ürününü incelemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar internetten para kazanma yolları doğru mu? Soru, cevap şeklindeki yazımız umarım işinize yaramıştır herkese bol kazançlı günler dilerim.

 

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir