Otel Rezervasyonu Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Kazanma Yolları

Bilet Satış Ortaklığı ile İnternetten Para Kazanmak

İnternet üzerinden otel rezervasyonu satarak para kazanmak ister misiniz? Rezervasyon başına minimum 16 TL para kazanırsınız. Aklınıza kesinlikle insanlara yüz yüze otel rezervasyonu satmak gelmesin. Bütün işlerimiz internetten yaparak sadece otel rezervasyonu satış ortaklığı ile ayda üç bin lira para kazanmanız mümkün.

otel-rezervasyonu-satis-ortakligi-1Öncelikle sade ve müşterilerin kolay kullanabileceği bir web sitesi hazırlıyoruz. Konumuz tatil olduğu için web sitenizin arkaplanında deniz renkleri mavi kullanabilirsiniz. Yada hoş bir plaj resmi yada yeşil renk tonlarında resimler kullanmanız sitenize giren müşterinin içinde tatil duygusunu uyandırması gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra internetten otel bileti satmanızı sağlayacak bir yetkili acenta ile görüşüp acentadan size özel olan otel arama ekranının frame kodunu almanız gerekir. Kodu aldıktan sonra web sitenize entegre edersiniz. İletişim bölümüne numara yazmanız müşteride güvenilir bir şirket olduğu duygusu uyandırır. İletişim bölümüne yazacağınız telefon numarası acentası olduğunuz yani frame kodu aldığınız şirketin telefon numarasını adresini ve faks numarasını yazmanızı tavsiye ederiz. Site ile alakalı işlemleri bitirdikten sonra hedefli müşteriye ulaşmamızı sağlayacak bir reklam şekli bulmalıyız.

Peki hedefli müşterilere nasıl ulaşırız?

İlk aşamada hedef kelimenize ulaşmak için Google reklam servisi olan Adwords‘ü denemenizi tavsiye ederim. Örneğin; Fethiye otelleri, muğla otelleri, ölüdeniz otelleri gibi kelimelerde reklam vererek doğrudan otel arayan bir hedef kitleye ulaşırsınız. Reklamlardan tıklama sayısına göre tıklama başına ortalama 0.09 kuruş ödeme yaparsınız. Web sitenizin günlük ziyareti 5 bin kişiye ulaştığında bazı analizler yapmanıza yardımcı olur. Mesela haftanın hangi günlerinden en çok otel rezervasyonu yapılıyor gibi istatistiksel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede o günlerde reklam vererek boşa reklama tıklamaları engelleyebilir satışlarınızı arttırıp maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

İkinci olarak web sitenize arama motoru optimzasyonu dediğimiz kısaltılmışı seo olarak kullanılan işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem ilk etapta belirlediğiniz hedef kelimeler için birazcık pahalı geleceğini düşündüğüm için öncelikle reklam yöntemini anlattım. Bu yöntem ile belirlediğiniz hedef kelimelerde arama sonuçlarında ilk sayfada yer alırsınız. Yani reklam maliyetini ortadan kaldırmış olursunuz. Tabi ki buda sizin kazancınızı oldukça arttıracak bie işlemdir. Gördüğünüz gibi her sektörde internetten para kazanmak sizin elinizde internet üzerinden yaptığınız her işten para kazanabilirsiniz.

 

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download how to set up payroll for waitresses in quickbooks 2019 quickbooks desktop enterprise 2019 deals where do i find where quickbooks premier 2019 release date newest quickbooks 2018 desktop pro download quickbooks software online can i upload my old 32 bit quickbooks into quickbooks 2019 after mojave the best does quickbooks desktop pro include payroll sale quickbooks desktop pro 2018 download trial where is download quickbooks 2018 desktop pro 3 user download buy newest quickbooks desktop pro 2018 gear icon quickbooks software online is there a seperate quickbooks enterprise accountants version 2019