Fethiye Web Tasarım

Fethiye Web Tasarım

fethiye-web-tasarim-2Web tasarımda önemli olan noktalar sadecelik, arama motoru optimizasyonu, kolay kullanışlılık olarak üçe ayrılır eğer bir web sitesinde bu üç faktöre dikkat edilmemişse sitede beklediğinizi alamazsınız. Web sitenize giren kişi sadelik ve kolay kullanılırlık ile aradığını kolaylıkla bulması gerekir. Sade görünümün başlıca unsurlarından biri web sitenin arkaplanıdır.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra web sitenizin arama motoru optimizasyonu olması gerekir. Bu işlem sitenizin belirlediğiniz hedef kelimelerde Google’da ilk sırada çıkmanızı sağlar. Sitenizin tasarımı kullanışlılığı ne kadar göze hoş gelse de eğer sitenize belirlediğiniz hedef ziyaretçiler girmiyorsa web sitenizden istediğiniz performansı alamazsınız. Örneğin; Nakliyat sektörü ile uğraşıyorsanız fethiye nakliyat, fethiye nakliye, dalaman nakliyat gibi kelimelerde web sitenizin ilk sırada olması oldukça önemlidir. Çünkü son üç yıldır bütün sektörler arasında internet üzerinden bir rekabet var. Google anahtar kelime aracı ile belirlediğiniz kelimelerin ayda kaç kez arantığını öğrenebilirsiniz. Örneğin aşağıda nakliyat ile alakalı kelimelerin aylık aranma hacimlerini görmekteyiz.

fethiye-web-tasarim-1
 

 

 

 

 

Sizde sektörünüzde hedef kelimelerinizde 1. sıraya ulaşarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz arama motoru optimizasyonu kısacası seo olarak kullanılır. Kökeni ingilizceden gelen kelimenin açılımı search engine optimization olarak bilinir. Sizde belirlediğiniz hedef kitleye ulaşabileceğiniz bir web siteye sahip olmak istiyorsanız. Muğla ili yakınlarında iseniz sizlere likya web tasarım şirketini öneririm.  Çok sağlam bir ekiptir, Google’de fethiye web tasarım olarak aradığınızda onları bulacaksınız. Sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hakkında 42f4596e59ea61608de2da3d7a3b1fd9

1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 10 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 3 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir